Jak zrobić wazon z klamerek

Poradnik dodany przez: xxnina34RT
19279 3.5

Drewniane klamerki to bardzo dobry materiał który pozwoli nam wykonać piękny wazon w stylu DIY. Wazon z klamerek nie będzie tylko ozdobą ale będzie też praktycznym gadżetem. Wygląda bardzo fajnie i łatwo go zrobić. 

Tego typu pomysły to sposoby na domowe dekoracje niskim kosztem. Ale nie tylko pieniążki się tu liczą. Tworzenie tego typu rzeczy pozwala nam na oryginalności i wykazanie się pomysłowością i zmysłem stylu. W końcu nie wszystko co jest zrobione domową metoda musi dobrze wyglądać. Nieraz po prostu zamierzenie jakie mieliśmy w głowie w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej. 

A jeżeli chodzi o ten wazon z klamerek to już każda z was musi ocenić, czy będzie jej pasował do wystroju w domu i czy będzie on kolejną domową dekoracją. Można tez wykorzystać ten pomysł na prezent. Jeżeli wiesz, że taki wazon z drewnianych klamerek będzie komuś pasował do domu lub mieszkania to zrób go i daj jako prezent nawet bez okazji. To będzie jeszcze większe zaskoczenie. No i zachęcam to stworzenia własnej wersji takiego wazonu w oparciu o wykorzystane tutaj materiały.

Składniki:

  • Drewniane klamerki
  • Dratwa
  • Szklanka

Do poradnika Jak zrobić wazon z klamerek przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie drewniane klamerki domowe dekoracje wazon z klamerek jak zrobić wazon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wazon z klamerek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...