Jak czyścić buty - przywrócenie białego koloru trampek

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
6530 0

W tym filmiku mamy dla was kolejną świetną poradę domową tym razem odnośnie czyszczenia butów, a dokładnie białych trampek. Tych sposobów nie powstydzi się żadna perfekcyjna pani domu. Pierwszym ze sposobów może być użycie białej pasty do zębów oraz zużytej startej szczoteczki - szczególnie dobrze czyści się w ten sposób gumy - następnie wystarczy  białe trampki wypłukać. 

Drugi sposób polega na użyciu sody oczyszczonej - trochę sody mieszamy z wodą tak aby powstała papka, którą nakładamy na przykład na szczoteczkę do rąk i czyścimy buty. Kiedy napastujemy już trampki sodą wystarczy je zostawić do wyschnięcia, a następnie otrzepać o siebie dwa buty, soda sama odpadnie.

Te sposoby na czyszczenie butów są proste i przede wszystkim skuteczne, wystarczy pasta, szczoteczka i trochę wolnego czasu, a nasze buty będą jak nowe. Teraz nie musicie już bać się kupować białych trampek w obawie przed zabrudzeniami.

Jak wyczyścić białe trampki | Twoje DIY #17 ZOSTAŃ ZE MNĄ I SUBSKRYBUJ!➜http://bit.ly/2h9BLjy ✔ ROZWIŃ OPIS ✔ -------- Odwiedź mój kreatywny blog DIY ➜http://www.twojediy.pl/ Facebook➜ https://www.facebook.com/TwojeDIY/ Instagram➜https://www.instagram.com/twojediy/ Tu kupisz moją książkę ➜➜➜http://bit.ly/2jkmu12 Tu znajdziesz przepis ➜➜➜http://www.twojediy.pl/jadalne-koszyc... Twoje DIY to nowy poradnik dla kreatywnych. Co tydzień w każdą środę o 18.00 nowy odcinek na kanale Twoje DIY➜http://bit.ly/2h9BLjy Więcej sposobów na wyczyszczenie białych trampek znajdziesz na blogu tu ➜➜➜ http://bit.ly/2pkT3eA

Do poradnika Jak czyścić buty - przywrócenie białego koloru trampek przypisano następujące tagi:

porady porady domowe czyszczenie butów perfekcyjna pani domu białe trampki czyszczenie materiału

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak czyścić buty - przywrócenie białego koloru trampek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...