Jak nauczyć się figury Jasmine w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
8896 0

Najnowszy trik na kanale ma dwie wersje - z nogą wyprostowaną i z nogą zgiętą :) Wysokość dolnej nogi również możesz zmieniać, co może przerodzić się w nowe fajne wariacje! Figura nie wymaga większego rozciągnięcia, choć zdecydowanie zalecam rozgrzanie odcinka piersiowego kręgosłupa (czyli "otwórz klatkę piersiową, nie garb się") oraz mięśni czworogłowych uda (przód nóg od biodra do kolana) i biodra. Have fun! Szorty IRON BASIC i lekcje z figurami średniozaawansowanymi do kupienia na stronie: www.ironpoledance.pl/sklep Top ADORE by CONTROL - www.wearcontrol.pl

Pole dance to nietypowy sport, który dopiero zaczyna zdobywać na popularności. Taniec na rurze to świetne treningi gimnastyki i wytrzymałości. W tym odcinku dowiecie się jak poprawnie wykonać figurę zwaną "Jasmine" w dwóch wersjach - bentleg oraz straightleg różniące się ułożeniem nóg. Jest to jedna z łatwiejszych figur w tańcu na rurze, dzięki której można się bardzo dobrze zaprezentować na przykład podczas sesji zdjęciowej.
Wszystkie porady dotyczące tej pozy świetnie objaśnione są w tym właśnie materiale przy jednoczesnym omówieniu teorii i ukazaniu jak to wygląda w praktyce.

Bardzo ważne przed rozpoczęciem jakichkolwiek ćwiczeń, a już szczególnie w tak nietypowym sporcie jak taniec na rurze należy się porządnie rozgrzać. Musimy zadbać o odpowiednie rozciągnięcie naszych mięśni, gdyż w przeciwnym przypadku grozi to co najmniej zakwasami, a w najgorszym wypadku możemy sobie nawet porządnie naciągnąć ścięgno. Życzę powodzenia w treningach mam nadzieję, że film będzie pomocny.

Do poradnika Jak nauczyć się figury Jasmine w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance figury w tańcu na rurze figura jasmine nietypowe sporty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się figury Jasmine w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...