Jak nauczyć się Flat Liner w pole dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
2832 0

Cześć, 

taniec pole dance posiada wiele zagadnień i figur. Dzisiejszą część kursu nauki tańca na rurze chcielibyśmy poświęcić tak zwanemu flat linerowi, czyli nieco zmodyfikowanej wersji flat line'a, którego już prezentowaliśmy w naszych wcześniejszych naukach trików na rurze.

Ostatnia odsłona dziewiątej lekcji pokaże i objaśni trik zwany Flat Liner - czyli inną wersję Flat Line'a. Skomplikowane? Trochę! Ale sama figura jest całkiem prosta, jeżeli masz opanowanego Skorpiona, z pewnością nie będzie Ci się wydawać wtedy tak zwanym zaawansowanym trikiem na rurze. Jak osiągnąć nowy stopień wtajemniczenia, poznać tę figurę i zaskoczyć swoich znajomych? No jak? To proste!;) Wyciągaj ciało jak strunę, pamiętaj o pointach i rozluźnij szyję. Dobre trzymanie pod kolanem i odpowiedni podpór ręką o rurkę powinny dać Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności, bez odczucia bólu. Jeżeli masz ochotę na spróbowanie, zachęcam do zrobienia małego combo na rurce obrotowej: Inverted Straddle - Gemini - Skorpion - Flat Liner.

Cenna uwaga: im Twoje ciało jest bliżej rurki, tym szybciej się obracasz - a im dalej, tym zaczynasz zwalniać. Pobaw się prędkością jak już opanujesz triki. Gwarantujemy, że przyniesie to całkiem niezłe efekty - aż się zdziwisz! ;)

Zachęcamy Cię do ciągłego trenowania i podnoszenia swoich umiejętności. Jesteśmy pewni, że z czasem osiągniesz zadowalające efekty, które nie tylko Tobie sprawią przyjemność. Pamiętaj równocześnie o rozwadze, nie możesz przecież przeszarżować, bo inaczej możesz nabawić się problemów ze zdrowiem, co sprawi, że będziesz musiała rzucić treningi na pewien czas, a tego przecież nie chcemy. Prawda?

Do poradnika Jak nauczyć się Flat Liner w pole dance przypisano następujące tagi:

taniec pole dance nauka tańca na rurze zaawansowane triki na rurze flat liner triki na rurze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się Flat Liner w pole dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...