Jak tańczyć na rurze - chwyty nogami

Poradnik dodany przez: MiAnna
5716 0

Taniec to z pewnością coś co przygnało Cię do tego filmu. W tym przypadku jest to dokładnie taniec na rurze - nowa ciekawa dyscyplina dla kobiet, która z chwili na chwile zyskuje coraz większe zainteresowanie. Wiele kobiet, wybierając się do szkoły pole dance, myśli, że jedyną cechą jaka jest potrzebna i jaka będzie przydatna to silne ręce. Otóż błąd. Nie tylko silne ręce będa potrzebne jeżeli chcecie tańczyć na rurze. W tym przypadku, przydadzą się także silne nogi, a żeby udowodnić to niedowiarkom, dzisiaj prezentuję Wam chwyty nogami, jakie można wykonać na rurze :-). Wszystkie nazwy tych chwytów, kolejno wyświetlają się na filmie. :-) Jeśli chcecie więc zacząć przygodę z pole dance lub już zaczełyście, warto rozejrzeć się za jakimiś dodatkowymićwiczeniami na nogi, dzięki którym się one wzmocnią, a co za tym idzie, chwyty na rurze będą zdecydowanie lepsze. No i oczywiście... piękne nogi stana się Waszą wizytówką ! Która kobieta o tym nie marzy ?
Przestrzegam jednak przed czymś. Pole dance nauka w domu to nie hasło, na które powinnyście wpaść. Dyscyplina ta wymaga odpowiednich warunków i przede wszystkim trenera. Jeżeli nie chcecie zrobić sobie krzywdy, a na pewno nie chcecie, powinnyście ćwiczyć jedynie w szkole pole dance, wtedy macie pewność, że nic Wam się nie stanie. Co najwyżej nabijecie jakiegoś siniaka ;-)) ale to przecież nie koniec świata ;-)
Zachęcam do subskrybcji kanału, na którym pokazuję także inne chwyty oraz udzielam wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne, zwłaszcza podczas początku Waszej przygody z tą ciekawą dyscypliną, jaką jest pole dance.

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - chwyty nogami przypisano następujące tagi:

taniec ćwiczenia na nogi taniec na rurze szkoła pole dance pole dance nauka w domu piękne nogi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - chwyty nogami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...