Jak odmienić swoją chatę na 5 mega sposobów

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4553 0

Siemanko, powoli zbliża się do nas wiosna (a przynajmniej na to liczymy.;) Dlatego postanowiliśmy zabrać się za remont, tak, aby na spokojnie wyrobić się przed pierwszym dniem wiosny!;)

Witajcie w kolejnym odcinku „Do Dzieła” na kanale Castorama Polska. Tym razem nie ma losowania – wyjątkowo postanowiliśmy przygotować dla Was kilka remontowych patentów, które z pewnością przydadzą się każdemu, kto pragnie odmienić swoje wnętrza, a że wiosna to świetny czas na remont, to tych, którzy planują zabranie się za to teraz z pewnością nie brakuje. Jak mówi staro-cerkiewno-słowiańskie przysłowie „dość gadania, pora zabrać się do remontowania!” oglądajcie!

 Który z dzisiejszych patentów podobał Wam się najbardziej? Wiecie już, jak ozdobić pustą ścianę, przeprowadzić metamorfozę mebli, czy też samodzielnie stworzyć domową siłownię. A może macie inny pomysł na ścianę w salonie? Piszcie w komentarzach. Zastanawiacie się, jak bawiliśmy się podczas tych nagrań? Sprawdźcie nasze afterki. Acha, nie zapomnijcie również obadać najnowszej gazetki Castoramy, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w kolejnych odcinkach na kanale Castorama Polska! 

Aftersceny: https://youtu.be/g_OP1E-fW88

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

SKRZYNKO-STOŁEK 0:33

KOPNIĘTY ORGANIZER 2:26

KOMIKSOWA ŚCIANA 3:37

METAMORFOZA KOMODY 4:36

ODPICOWANA SIŁOWNIA 5:53

Do poradnika Jak odmienić swoją chatę na 5 mega sposobów przypisano następujące tagi:

budowa i remonty domowa siłownia jak ozdobić pustą ścianę metamorfoza mebli czas na remont pomysł na ścianę w salonie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odmienić swoją chatę na 5 mega sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...