Jak opanować Elbow Janeiro - Pole Dance z Martą Grabowską

Poradnik dodany przez: MiAnna
3209 0

Film prezentuje w jaki sposób opanować wykonanie Elbow Janeiro, czyli figury pole dance. Jest to figura przeznaczona dla bardziej zaawansowanych osób, które chcą rozszerzyć swoje umiejętności. Ten kurs tańca pokazuje bardzo dokładnie w jaki sposób opanować technikę, która jest niezbędna do prawidłowego i bezpiecznego wykonania Elbow Janeiro.

Nauka tańca to źródło przyjemności i satysfakcji. Pole dance na pewno nie należy do najłatwiejszych dyscyplin sportowych. Wymaga między innymi opanowania właściwej techniki. Z filmu dowiesz się w jaki sposób ćwiczyć, żeby zapoznać się z bardziej zaawansowanymi pozycjami wykonywanymi na rurze i zrobić Elbow Janeiro. Poradnik został przygotowany przez doświadczone tancerki, które mają doświadczenie w uczeniu tańca na rurze.

Taniec to doskonały sposób na hobby, które dostarcza przyjemności i jednocześnie poprawia kondycję. Wymaga systematycznych treningów, które poprawiają koordynację ruchową, wyszczuplają ciało i zwiększają siłę. Taniec na rurze już dawno przestał być kontrowersyjny. Obecnie jest to dyscyplina sportu, która pozwala na doskonalenie kondycji i równowagi. Pole dancestaje się coraz bardziej popularny. Prezentowany film skierowany jest do wszystkich osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. Znajdziesz tutaj przydatne instrukcje krok po kroku jak zrobić Elbow Janeiro, czyli bardzo efektowną figurę na rurze, a także wiele praktycznych porad dotyczących prawidłowej techniki oraz bezpieczeństwa. Prawidłowe wykonanie Elbow Janeiro będzie na pewno źródłem dużej satysfakcji dla wszystkich osób, które trenują taniec na rurze i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Martę znajdziecie tutaj: Insta: blondaina_marta_grabowska_

Komplet do treningu: www.wearcontrol.pl jako SEXY CHOCO

Do poradnika Jak opanować Elbow Janeiro - Pole Dance z Martą Grabowską przypisano następujące tagi:

taniec hobby nauka tańca kurs tańca taniec na rurze pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować Elbow Janeiro - Pole Dance z Martą Grabowską skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...