Jak radzić sobie z upałami podczas treningu

Poradnik dodany przez: MiAnna
4650 0

Pole dance to wymagająca dyscyplina, która wiąże się ze znacznie większym wysiłkiem, niż może się wydawać laikom. Jednak sposoby na to, jak radzić sobie z upałami w trakcie treningów, przydadzą się też uprawiającym inne rodzaje fitnessu, jogę, ćwiczenia siłowe czy taniec.
Usiądź wygodnie, weź co do picia i zapraszam na kawę z Angelą. Dzisiaj pogadamy o tym, co robić gdy jest gorąco i leje się pot. Przydatne triki na treningi podczas upałów ułatwią Ci życie i sprawią, że dbanie o formę będzie czystą przyjemnością.
Z tego filmu dowiesz się, jak się schłodzić skutecznie w upaly, a czego z kolei robić absolutnie nie należy, jeśli nie chcesz skończyć z zapaleniem gardła, przegrzaniem, osłabieniem organizmu czy… przeziębieniem w środku lata. Taniec na rurze wykonuje się w skąpym stroju, aby kontakt skóry z metalem zapewniał dobry chwyt. To nie znaczy, że nie będzie nam za gorąco podczas intensywnej nauki tańca. Porozmawiajmy też szczerze o tym, co jest naturalne w upały i zależne od wieku czynników innych niż temperatura: o poceniu się i problemach ze skórą. Tych ostatnich możesz uniknąć, jeśli zapamiętasz, że w tym czasie trzeba szczególnie dbać o higienę nie tylko po treningu, ale także po nim. To pierwsze, jeśli zastosujesz omówione triki, nie utrudni treningu.
A na rozgrzewkę przed właściwym tematem – kilka figur pole dance i podpowiedzi, jak je wykonać. Nauka tańca na rurze, jak Akiry dyscypliny, musi być regularna, by przynosiła efekty. Warto więc ciągle powtarzać i ćwiczyć i nowe, i te już dobrze opanowane układy, cały czas wzmacniając przy tym swoje mięśnie. Dobrze więc wiedzieć, jak bez szkody dla zdrowa oraz wygodnie i bezpiecznie wykonywać trening w upały.

Więcej trików: http://lekcje.ironpoledance.pl 

Składniki:

  • Spodenki: Wild High - www.ironpoledance.pl/sklep
  • Top: http://www.wearcontrol.pl/produkt/top-ultra-black/

Do poradnika Jak radzić sobie z upałami podczas treningu przypisano następujące tagi:

triki taniec nauka tańca taniec na rurze pole dance upaly

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie z upałami podczas treningu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...