Jak opanować figurę Dangerous Brian w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
5256 0

Od pewnego czasu zaczęłaś uczęszczać na naukę tańcaTaniec na rurze to coś, co pozwala Ci się odprężyć i wykonać solidny trening siłowy? To świetnie! Pole dance to przecież nie tylko taniec erotyczny z jakim głównie kojarzy się nam taniec na rurze. Na pewno zainteresuje Cię film, w którym Andżelika Przybyłek z Iron Pole Dance Program prezentuje, w jaki sposób dobrze opanować figurę Dangerous Brian w pole dance.
Uwaga! Przed podjęciem jakiegokolwiek wysiłku siłowego związanego z pole dance koniecznym jest, by skonsultować stan swojego zdrowia z lekarzem specjalistom, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania zdrowotne. Nie zaleca się się podejmowania treningów tańca na rurze jeśli m. in.: ma się przepuklinę lub problemy z krążeniem czy układem oddechowym. Ciąża i niedowaga to także czynniki, które wykluczają nas z podejmowania aktywności w tym rodzaju tańca. Film ma charakter poglądowy, ale każda kobieta, która już jakiś czas praktykuje taniec na rurze oraz osiągnęła już swoje pierwsze sukcesy w tym zakresie, na pewno poradzi sobie z wprowadzeniem figury Dangerous Brian. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest ona najłatwiejsza, ale przy odpowiedniej technice i ćwiczeniach, na pewno się uda!
Andżelika, oprócz praktycznych wskazówek, dzieli się także ogólnymi refleksjami na temat planów dotyczących nagrywania filmików na swój kanał. Warto posłuchać, by dowiedzieć się, czego jeszcze możesz się dowiedzieć! Uczmy się od najlepszych, korzystajmy z doświadczeń innych, by uniknąć potencjalnych błędów i kontuzji, które mogłyby nas wykluczyć z treningów na długi czas!

Szorty: http://ironpoledance.pl/sklep/szorty-iron-wild/

Top: http://ironpoledance.pl/team-ipc/

Do poradnika Jak opanować figurę Dangerous Brian w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec nauka tańca taniec na rurze pole dance taniec erotyczny dangerous brian

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować figurę Dangerous Brian w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...