Jak oszczędzać na meblach - malowanie drewna

Poradnik dodany przez: loksser
7751 0

Zastanawialiście się jak zrobić ciekawe aranżacje wnętrz? Każdy z nas chciałby mieć stylowy salon, czy też dom, ale meble, które fajnie wyglądają są z reguły bardzo drogie. Nie każdy jest magnatem i nie musi mieć milionów na koncie. Dlatego są sprytne metody na aranżacje mieszkania.

Komoda do salonu, czy też inny mebel można zrobić, a można samemu odświeżyć. I tutaj pojawia się mój poradnik, w którym będziemy skupiali się na temacie malowania drewna.

Kiedy przyjdzie czas na remont musimy stanąć na wysokości zadania, więc myślę, że będzie to odpowiedni ruch. Dzięki temu nie musicie kupować nowych mebli, które przecież potrafią kosztować krocie. 

Tutaj zamieszczam kilka linków, które mogą się Wam przydać. Myślę, że w kwestii odnawiania, czy też malowania drewna będą bardzo ciekawe.

Jak efektownie malować imitację słojów drewna

Jak zmienić kolor drewna

Tutaj macie także jeden moich filmów, w którym pokazuję jak odmienić wygląd starej szafy:

Jak zmienić wygląd zwykłej szafy drewnianej

 

Nie jest to trudny proces, ale nadaje nowego życia starym przedmiotom, które stają się po prostu dużo ciekawsze i dużo ładniejsze niż były wcześniej. Wszystko zależy tak naprawdę od Waszej wyobraźni, która powinna być dość mocno rozbudowana w tym wypadku. Jeśli poczujecie odpowiedni klimat, to mogą wyjść z tego ciekawe rzeczy.

Podzielcie się w komentarzu, jak Wam wyszło.

Mam nadzieję, że mój poradnik będzie naprawdę ciekawy i spodoba się Wam. Czekajcie na kolejne produkcje, w których dostaniecie sporo nowinek i trików.

Zapraszam Was także do klikania linków poniżej :).

Polub mnie na FACEBOOK www.facebook.com/kamahome.garden

Do poradnika Jak oszczędzać na meblach - malowanie drewna przypisano następujące tagi:

technika malowanie drewna aranżacje wnętrz komoda do salonu aranżacje mieszkania czas na remont

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oszczędzać na meblach - malowanie drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...