Jak pozbyć się nadmiaru kleju po klejeniu drewna

Znalazł: Benga
Źródło filmu: YouTube
41020 0

Ślady kleju na drewnie raczej nie są pożądanymi efektami kiedy coś drewnianego kleimy ze sobą. Kleje do drewna zazwyczaj są płynne i często zdarza się, że nadmiar kleju wypływa nam bokami. Co wtedy zrobić aby szybko się go pozbyć ale tak aby nie było śladów i tak aby go nie rozmazać? Odpowiedź jest bardzo prosta - słomka. Zwykła słomka do napojów w tym przypadku działa cuda. Pozbycie się kleju z drewna za pomocą słomki to genialny patent znamy wśród majsterkowiczów. Ale wiadomo, nie ma osoby która wie wszystko wiec jeżeli jeszcze nie widziałeś tego lifehacka na usuwanie kleju to koniecznie oglądaj.

Poradnik jest krótki, treściwy i trwa poniżej minuty. A takie sposoby są najlepsze. W końcu zdobycie słomki to nie jest walka o Monte Cassino. Zobacz jak powinno wyglądać klejenie drewna bez śladów i stosuj ten sposób zawsze kiedy używasz kleju do drewna. Nawet kiedy dasz go za dużo, słomka Cię poratuje. Tylko pamiętaj aby mieć zapas słomek w warsztacie. Lifehack dla każdego majsterkowicza.

Składniki:

  • Słomka

Do poradnika Jak pozbyć się nadmiaru kleju po klejeniu drewna przypisano następujące tagi:

technika lifehack life hack usuwanie kleju ślady kleju na drewnie pozbycie się kleju z drewna klejenie drewna bez śladów wypływający klej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pozbyć się nadmiaru kleju po klejeniu drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...