Jak przekonać się do zapuszczenia brody

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
37257 4

Broda ... kiedyś była wyznacznikiem statusu i każdy miał brodę a w zakładach fryzjerskich uczono się technik podcinania i modelowania brody i wąsów. Gdzież to wszystko poznikało? Moda męska to teraz gładziutkie i zniewieściałe facetki pokroju Justin Biebera. Gdzie tu miejsce na bycie prawdziwym facetem? Oczywiście samo zapuszczenie brody nie zrobi z Ciebie prawdziwego faceta ale przynajmniej coś na początek będzie. Aby nie było, że broda to tylko taka tam moda, zapoznajcie się z tym poradnikiem w którym przedstawione zostały różne fakty (w tym też naukowe) o brodzie i o jej posiadaniu. A raczej o facetach posiadających brodę.

Być brodaczem czy nie być brodaczem ... oto jest pytanie. Męski wygląd to na pewno coś co jest na plus, do tego oszczędzamy czas na goleniu, maszynka, piance do golenia ... ale to nie wszystko. Zapuszczanie brody to ma także element zdrowotny (o tym będzie w filmie więc uważajcie).

Jak być męskim ktoś się mnie zapytał kiedyś i mu odpowiadam. Zapuszczaj brodę i trenuj charakter

Do poradnika Jak przekonać się do zapuszczenia brody przypisano następujące tagi:

broda moda męska prawdziwy facet rodzaje zarostu broda wzory broda rodzaje zapuszczanie brody męski wygląd bycie męskim jak być męskim

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przekonać się do zapuszczenia brody skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...