Jak przeprowadzić wybuch krzemienia

Znalazł: FinalFrontier
Źródło filmu: YouTube
17948 5

Krzemień znamy głównie z tego, że jest w zapaliczkach. Wszyscy mówią na to kamień w zapalniczce i w sumie nie ma co się spierać jak powinno się mówić. Ja np. mówię krzesiwo. Ważne aby było wiadomo o co chodzi. A pomysł który w poradniku tymże został zaprezentowany to coś prostego ale  ... wybuchowego. W sumie nikt z nas nie zastanawia się do czego jeszcze można wykorzystać kamień z zapalniczki a okazuje się, że jest jeden fajny sposób. Zadziała to z każdym kamieniem z zapalniczki więc szukać specjalnie nie trzeba. 

Trik z zapalniczką tak jak już mówiłem jest wybuchowy a co za tym idzie nie bądź idiotą i nie rób go w domu. Jeszcze coś zniszczysz i podpalisz. Jeżeli już koniecznie chcesz zrobić tak jak na filmiku to tylko na dworze. 

W sumie nie wiem czy można coś takiego zaliczyć do prostej pirotechniki czy raczej potraktować ten pomysł jak trik z zapalniczką. Tak czy inaczej bardzo fajnie wygląda, szczególnie w nocy i jest banalny do przeprowadzenia. Zobaczcie, oceńcie i napiszcie coś o tym

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeprowadzić wybuch krzemienia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...