Jak zrobić petardę z kleju na gorąco

Poradnik dodany przez: mateusz2015_5102
15987 0

Pirotechnika to wciągająca "zabawa" dla wszystkich, którzy mają chociaż odrobinę oleju w głowie. Niestety, ale nie jest dyscyplina przewidziana dla dzieci, czy też osób, które w głowie mają siano zamiast mózgu. Nie ma co się oszukiwać jest to niebezpieczna dziedzina, która może wyrządzić sporo krzywdy nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Pamiętajcie, ze one nie rozumieją, że to tylko zabawa, one będą się bały i w amoku mogą uciec Bóg jeden wie gdzie. Dlatego przede wszystkim włączcie myślenie. 

Domowa pirotechnika wymaga ostrożności, ale przy odrobinie chęci możemy zrobić naprawdę zadowalające efekty, wykorzystując na przykład klej na gorąco. Zdziwieni? Żebyście wiedzieli z czego jeszcze można zrobić małe ładunki wybuchowe to byście nie uwierzyli :). Serriooo :). Ale śledźcie mój profil na bieżąco, to może poznacie te słodkie tajemnice :). 

To jest film dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak zrobić petardę oraz jak jej w bezpieczny sposób używać. Więcej tego typu ciekawostek znajdziecie na moim kanale, na którym staram się publikować coraz to nowe produkcje. Mam też szczerą nadzieję, że wszystkie prezentowane przeze mnie pomysły będą przez Was wykorzystywane w bezpieczny sposób :). 

Domowy sposób na wykonanie prostej petardy z użyciem kleju na gorąco. Prosty, czy najlepszy. bo poradzi sobie z nim każdy, ale to każdy :). Oczywiście moi drodzy pamiętajcie żeby być ostrożnymi podczas wszelkich tego typu zabaw, jeśli nie jesteście pełnoletni, to wykonujcie wszystko pod okiem rodzica lub opiekuna. Nie jest to zabawa dla małych dzieci, bo można wyrządzić sobie naprawdę wielką krzywdę. 

Składniki:

  • rolka po papierze toaletowym
  • zapałki
  • laska kleju
  • klej na gorąco

Do poradnika Jak zrobić petardę z kleju na gorąco przypisano następujące tagi:

pirotechnika jak zrobić petardę budowa petardy domowa pirotechnika klej na gorąco korpus do petard

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić petardę z kleju na gorąco skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...