Jak zrobić domowy lont - 2 sposoby

Poradnik dodany przez: eryk3319
21351 2

Skoro tu trafiliście, to pewnie interesujecie się pirotechniką i marzycie o tym, aby samodzielnie wykonać sobie petardy na sylwestra.

Domowa pirotechnika może być niebezpieczna, dlatego zalecamy ostrożność i rozwagę. Dziś pokażemy Wam, jak zrobić lont do petard. Taki domowy lont z pewnością zapewni Wam masę zabawy i niezapomnianych wrażeń. W dzisiejszym filmie prezentujemy aż dwa wyjątkowe sposoby na jego wykonanie. Mamy nadzieję, że któryś z nich przypadnie Wam do gustu. Jak wykonać taki lont? No coś Ty?!? Hola! Hola! Myślałeś, że zdradzimy Ci to w tekście naszego najnowszego poradnika! Ni chu…steczki! Nie po to nagrywaliśmy film, aby się jeszcze rozpisywać i pozwolić Ci męczyć oczy czytaniem literek! Ni chu, chu! Układ jest prosty. Chcesz wiedzieć, jak zrobić lont? To wchodzisz wyżej klikasz ten taki guziczek z zielonym prostokącikiem i oglądasz. Dokładnie, uważnie i z pełnym oddaniem oglądasz nasz film. Co będziesz z tego miał?!? Zgodnie z naszą umową przeprowadzimy Cię krok po kroku przez etapty tworzenia własnego lontu i opowiemy Ci, jaki z nich wybrać w Twoim przypadku. Dlatego skończ to czytanie (Czytanie jest dla kujonów, a nie gości od pirotechniki, no co Ty?!?) i odpalaj nasz film. My swojej części umowy dotrzymamy, a Ty?!? Co Ty tu jeszcze robisz?!? ;) 

No! Nareszcie! Już myślałem, że jesteś jedynie wyszukiwarkowym robotem, który czyta i czyta ale jest za głupi aby obejrzeć film. Widzę, że Ty jednak dałeś radę! Wielkie dzięki Ci Boże, że udało mi się trafić na prawdziwego człowieka z krwi i kości. Trzymaj się!!! Cześć! ;) Do zobaczenia za kilka tygodni lub… może szybciej?;)

Do poradnika Jak zrobić domowy lont - 2 sposoby przypisano następujące tagi:

pirotechnika petardy na sylwestra lont do petard jak zrobić lont domowa pirotechnika domowy lont

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domowy lont - 2 sposoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...