Jak przeżyć w dziczy - pustynny zwiad i noc w lesie

Poradnik dodany przez: Ton1k
4180 0

 Facebook - https://www.facebook.com/Bushcraftowypl-443252345761816/  

Survival to temat, który fascynuje wiele osób. Techniki wykorzystywane do przetrwania z dala od cywilizacji mogą przydać się w różnych życiowych sytuacjach, nie tylko w trakcje ekstremalnych wypraw na łono natury. Film pokazuje różne sposoby na poradzenie sobie bez wygodnych rozwiązań i urządzeń, z których korzystamy na co dzień.

Z filmu możesz się dowiedzieć na przykład jak gotować w terenie, czyli jak przygotować prosty posiłek na ognisku. Wbrew pozorom rozpalenie ognia i przygotowanie miejsca na nocleg w lesie nie jest takie proste. Spanie pod gołym niebem może dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń, ale wymaga także wiedzy, na przykład trzeba wybrać odpowiedni teren i przygotować sobie wygodne legowisko. Obejrzyj film, a dowiesz się między innymi jak przetrwać noc w lesie i zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo i wygodę.

Survival gotowanie – przygotowanie posiłku z dala od cywilizacji, na samodzielnie rozpalonym ognisku wymaga trochę pracy, ale daje ogromną satysfakcję. W filmie zobaczysz podstawowetechniki survivalu, które przydadzą się w przypadku nocowania pod gołym niebem. Jest to poradnik dla wszystkich osób, które chcą się przekonać jak wygląda życie z dala od cywilizacji. Samotne spędzenie nocy w lesie będzie wymagało odpowiedniego przygotowania się i zaopatrzenia w niezbędne przedmioty. Oczywiście dzięki technikom survivalu dowiesz się jak poradzić sobie z minimalnym wyposażeniem i co jest naprawdę niezbędne, żeby przeżyć w głuszy. W czasie takich wypraw warto także wiedzieć, jak zachować bezpieczeństwo, na przykład gdzie można rozpalić ogień, a gdzie może skończyć się to pożarem.

Do poradnika Jak przeżyć w dziczy - pustynny zwiad i noc w lesie przypisano następujące tagi:

survival techniki survivalu noc w lesie gotowanie w terenie survival gotowanie spanie pod gołym niebem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeżyć w dziczy - pustynny zwiad i noc w lesie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...