Jak się ubrać w teren - planowanie wyprawy

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Survival
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 18.12.2018 / 11:00
  • Odsłony: 1 224
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

LoL44Demon

Do poradnika jak się ubrać w teren - planowanie wyprawy przypisano następujące tagi:

Survival ma wiele oblicz, ale w każdym z nich trzeba się doskonale przystosować na wyjście w plener. Czy eksplorujesz bunkry i jaskinie, czy spędzasz czas w dziczy samotnie lub z kumplami, czy kręcą się imprezy militarne – zawsze musisz być przygotowany na to, żeby poradzić sobie w każdej sytuacji. Ten poradnik podpowie, jak się ubrać na wyprawę.

Na pewno ważna jest wygodna odzież sportowa lub taktyczna. Taka, która nie ogranicza ruchów, doskonale izoluje, a do tego tego ma jeszcze dużą liczbę kieszeni na wszystkie gadżety, które trzeba mieć przy sobie w plenerze w głuszy. Do tego wygodne buty z podeszwą z bieżnikiem, cholewką chroniącą staw skokowy i nieprzemakalne, ale oddychające. Trapery wykonane z odpowiednich materiałów i w odpowiednich technologiach to nie to samo co buty miejskie inspirowane survivalem. Potrzebujesz naprawdę solidnych. Do tego obowiązkowo bielizna termiczna, aby czuć się ciepło nawet w nocy i o każdej porze roku.

Poradnik o ubieraniu się na wyprawę przyda przede wszystkim początkującym i tym, którzy pokaż pierwszy wyruszają na survival poza sezonem letnim. Z filmu dowiesz się dokładnie, jaka odzież sportowa będzie najodpowiedniejsza i na co zwracać uwagę przy jej zakupie. Materiały, fasony, funkcjonalność – wszystko bez tajemnic. Dzięki temu przygotowanie na pierwszą wyprawę nie będzie stanowiło kłopotu. Jeżeli zastanawiasz się, jakie kupić trapery, kurtkę, spodnie bieliznę – dowiesz się dokładnie, co jest najważniejsze i czego potrzebujesz, żeby wrócić z wyprawy cały i zdrowy, a w trakcie niej poradzić sobie z dala od cywilizacji, w każdych warunkach, jakie napotkasz na swojej drodze. Dobre wyposażenie to więcej niż połowa sukcesu.

Zapraszam też na stronę: www.militaria-hobby.eu

Kategoria: Survival

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się ubrać w teren - planowanie wyprawy skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków