Jak zbudować destylator

Poradnik dodany przez: KwadratowaFelga
13195 0

Jak zbudować destylator do wody? Jak się okazuje, nie jest to wcale trudne, nie trzeba nawet być prawdziwym specjalistą od survivalu, aby poradzić sobie z tym zadaniem. A wykorzystać wystarczy rzeczy, które można znaleźć w pobliżu i które każdy ma przy sobie, kiedy jedzie na biwak.

Czy warto wszystko robić diy? Na pewno warto wiedzieć, jak zadbać o takie rzeczy jak dostęp do świeżej wody zdatnej do picia czy podstawowe sposoby na przeżycie w terenie. Nigdy nie wiadomo przecież, co nas w życiu spotka. Niewinna wycieczka może doprowadzić do odcięcia od świata na skutek zjawisk powodowych czy awarii samochodu. Co zrobić, jeśli jesteśmy z daleka od ludzi? Warto być na to przygotowanym i przed wyprawą obejrzeć survivalowy poradnik. A już w ogóle obowiązkowo takie sposoby na survival powinien znać każdy, kto lubi wędrowanie z plecakiem, biwaki na łonie przyrody, podróże po słabo zamieszkanych pustkowiach.

Destylator pokazany w poradniku pozwoli uzyskać czystą i smaczną wodę, gdy mamy dostęp np. do studni czy strumyka. To prosty sposób przede wszystkim na usunięcie soli czy też nadmiaru minerałów – które w zbyt dużej ilości wpływają na smak i właściwości wody. A dzięki przegotowaniu oczywiście pozbędziemy się z wody szkodliwych bakterii.

To wszystko pozwoli nie tylko przeżyć w awaryjnych sytuacjach. Także można cieszyć się ze swojej samodzielności i zaradności oraz uniknąć, gdy akurat nie mamy na to ochoty, uzupełniania zapasów w miasteczkach i na uczęszczanych, popularnych szlakach. Znajomość takich survivalowych patentów pozwoli spędzić ciekawie wypad z kuplami albo samotnie.

Strona: https://universalsurvival.pl/

FB: https://www.facebook.com/UniversalSurvivalPl/

Do poradnika Jak zbudować destylator przypisano następujące tagi:

poradnik survival biwak destylator diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować destylator skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...