Jak wykonać Szwedzkie ognisko

Poradnik dodany przez: far8hajt
8835 0

W ostatnim czasie survival stał się niezwykle ciekawym zagadnieniem, dzięki któremu wiele osób poznaje siebie i otaczającą nas naturę, jej dobrodziejstwa oraz zaskakująco skuteczne, proste rozwiązania. Zwykłe ognisko można urządzić na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, na jakim efekcie nam zależy – chcemy stworzyć miejsce na biwak, gdzie jest ciepło i bezpiecznie, czy po prostu podgrzać wodę i jedzenie w czasie dłuższej podróży.
Dzięki temu filmikowi dowiemy się, jak przygotować proste, szwedzkie ognisko, dzięki któremu będziemy w stanie przygotować ciepły posiłek. Warto więc dowiedzieć się, jak za pomocą siekiery, pieńska i ściółki będziemy w stanie wykonać przenośny piecu w stylu survival. Jest to bardzo cenna wskazówka dla osób, które lubią biwakować, spędzać czas na łownie natury czy próbować przetrwać w jej dzikiej, nieokiełznanej dżungli.
Na koniec wystarczy proste rozpalenie ognia i mamy gotową przenośną kuchenkę. Wideo jest solidnie przygotowane – krok po kroku przeprowadza nas przez proces przygotowywania takiego szwedzkiego ogniska, a następnie podpowiada, w jaki sposób je rozpalić. Dzięki temu nie musimy posiadać wiedzy ani umiejętności koniecznych do wykonania takiego paleniska. Jest to często element, który przygotowuje dla swoich adeptów szkoła przetrwania, pokazują im, że nawet na łonie natury możemy znaleźć środki, aby przetrwać, musimy jedynie korzystać ze wszystkie, co nam oferuje. Jeżeli będziemy potrzebowali ciepłego miejsca do ogrzania się w czasie mroźnej pogody, takie właśnie ognisko będzie dobrym rozwiązaniem, a jeżeli jesteśmy pasjonatami klasycznego surviavl będzie to interesująca alternatywa dla dobrze znanych nam metod.

Social Media: https://www.instagram.com/mabiusz_wielki/

Do poradnika Jak wykonać Szwedzkie ognisko przypisano następujące tagi:

survival ognisko biwak rozpalanie szkoła przetrwania szwedzkie ognisko

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać Szwedzkie ognisko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...