Jak radzić sobie gdy zabraknie leków - wrotycz

Poradnik dodany przez: Stenker
8728 5

Survival jest taką dziedziną, która może zaskoczyć niejedną osobę. Zdobywanie nieznanych terenów, radzenie sobie w nieprzyjaznych warunkach, to coś, co sprawia, że czujemy się po prostu niesamowicie. Adrenalina osiąga zenit, endorfiny buzują w naszej krwi, jesteś szczęśliwi mimo iż warunki są niesprzyjające.

Wszyscy preppersi znają i cenią sobie rozwiązania i zagadnienia jakie przynosi medycyna naturalna. Przez to, że przedzieramy się przez różne, często nieciekawe, pod względem bezpieczeństwa, miejsca możemy zrobić sobie naprawdę sporą krzywdę. A w najlepszym wypadku złapiemy jakąś chorobę, ale tutaj przyjdą nam z pomocą rośliny lecznicze. Oczywiście niektóre przyspieszą gojenie ran itp. dlatego warto je znać. Rośliny lecznicze w Polsce stanowią naprawdę duży odsetek wszystkich jakie w lesie znajdziemy. Jedną z nich bez wątpienia jest wrotycz, któremu poświęciłem cały odcinek. 

Taka wiedza przyda się nie tylko podczas wypraw, ale może być pomocna także podczas różnego rodzaju biwaków, czy wyjazdów.

Do poradnika Jak radzić sobie gdy zabraknie leków - wrotycz przypisano następujące tagi:

survival medycyna naturalna preppersi rośliny lecznicze rośliny lecznicze w polsce wrotycz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie gdy zabraknie leków - wrotycz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...