Jak rozpalić ognisko techniką odwróconego ognia

Znalazł: Penta
Źródło filmu: YouTube
43735 5

Oto sprytny i skuteczny trik dający mocny i długotrwały ogień. To na pewno na początku wyda wam się trochę dziwne ale wszystko zostanie wyjaśnione i pokazane i okaże się, że technika odwróconego ognia ma sens i jest naprawdę dobra. Szczególnie kiedy palimy drewnem w kominku. No i rozpalenie ognia tą techniką jest proste i pozbawione jakichkolwiek kombinacji. Ogień w kominku rozpalany tym sposobem to też oszczędzanie drewna gdyż taki ogień długo się pali.

No to każdy kto ma kominek w domu musi to sprawdzić. Sami się zdziwicie jakie to jest skuteczne i jak ten lifehack wam się przyda. Fajne ciepło, ogrzany domek, mniej spalonego drewna ... no same plusy. Ale żeby nie było za pięknie to sprawdźcie sami i wtedy się zachwycajcie albo ... hejtujcie. 

Odwrócony ogień to ciekawa technika na rozpalanie ognia tym bardziej, że przeczy ona temu jak dotychczas zabieraliśmy się za rozpalanie ogniska. Ale skoro działa to warto spróbować. W Końcu to coś nowego i nieszablonowego. Taki ognisty lifehack :)

Do poradnika Jak rozpalić ognisko techniką odwróconego ognia przypisano następujące tagi:

porady lifehack rozpalanie ogniska rozpalanie ognia palenie drewnem w kominku jak rozpalić ogień ogień w kominku oszczędzanie drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozpalić ognisko techniką odwróconego ognia skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...