Jak rozwiązywać równania logarytmiczne #2

Poradnik dodany przez: sciart
9586 0

Witam wszystkich! W tym odcinku pokażę wam jak rozwiązywać równania logarytmiczne na trudniejszych przykładach. Jeśli szykujecie się do matury z matematyki to z pewnością ten film Was do niej przybliży. Oglądajcie uważnie i powodzenia!

Jak widzicie logarytmy, to nie czarna magia. Wystarczy trochę czasu i chęci a z pewnością rozkminicie jak rozwiązywać zadania maturalne z matematyki i bez zbędnego stresu podejdziecie do wszystkich egzaminów. Zapraszam Was do śledzenia naszego kanału i kolejnych filmów, a bez problemu rozwiążesz równania logarytmiczne oraz inne zadania maturalne z matematyki. 

Zasady są oczywiście wciąż te same, ale zastosowanie ich wymaga odrobię więcej wprawy! Pamiętaj aby ciągle ćwiczyć. Pozwoli Ci to wyrobić odpowiedniego  skilla oraz pewność siebie, które z pewnością przydadzą Ci się nie raz, gdy zobaczysz trudnie i skomplikowanie wyglądające zadania rodem z akademickich kuluarów naszej ukochanej królowej nauk. Zresztą, co tu dużo pisać? O matematyce się nie pisze, ją się liczy! ;) A jeśli naprawdę jesteś tak zdesperowany, żeby toto czytać, to idę o zakład, że nie jesteś człowiekiem. Albo jesteś robotem przeglądarki internetowej, który czyta tę stronę, albo jej moderatorem, który sprawdza poprawność opisu, albo jakimś psycho-fanem czytania tekstów poświęconych matematyce. Tak czy siak źle i nie dobrze. Pierwszych zapraszam do rozgoszczenia się i zakosztowania ciasteczek słów kluczowych, drugich na papierosa, a tych ostatnich… hm… może dajcie szansę mojemu filmowi i sprawdźcie video, zamiast czytania tekstów o matematyce? Serio, jest ciekawsze. Serdecznie zapraszam :)

Do poradnika Jak rozwiązywać równania logarytmiczne #2 przypisano następujące tagi:

matematyka logarytmy matura z matematyki równania logarytmiczne zadania maturalne z matematyki rozwiązywanie równań logarytmicznych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozwiązywać równania logarytmiczne #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...