Jak się spakować na jedną noc

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
29197 5

Wypad do znajomych lub rodziny, pod namiot, czy na domówkę, czy po prostu w odwiedziny na jedną noc wymaga spakowanie się. Jednak nie ma sensu brać zbyt wiele rzeczy i najlepiej jest pakować się z głową, czyli tak aby nasze rzeczy zajmowały jak najmniej miejsca w plecaku. Oszczędzanie miejsca w bagażu przyda się nie tylko w sytuacji jednodniowego wyjazdu ale też w przypadku innych, dłuższych wypadów. A sposób z tego poradnika jest bardzo fajny. Koszulka, bielizna, skarpetki i szczoteczka do zębów to rzeczy które tutaj są pakowane a efektem końcowym jest małe "zawiniątko", które nie zajmuje wiele miejsca i dodatkowo koszulka którą zwinęliśmy, nie będzie pognieciona. 

Sztuka pakowania plecaka to wykorzystanie nie tylko dostępnego miejsca w środku ale też pomysłowe triki i sposoby na zwijanie, składanie i rozmieszczanie rzeczy, które mamy wziąć. Warto zobaczyć co spakować na wycieczkę a potem poszukać sposobów na pakowanie się. Na nockę dużo nie potrzebujecie tak naprawdę i szkoda taszczyć ze sobą zbyt wiele rzeczy.

Do poradnika Jak się spakować na jedną noc przypisano następujące tagi:

porady pakowanie się pakowanie się na nockę co spakować na wycieczkę oszczędzanie miejsca w bagażu sztuka pakowania plecaka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się spakować na jedną noc skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...