Jak sobie poradzić, gdy zabraknie leków

Poradnik dodany przez: Stenker
6935 0

Podczas survialowych wypraw możemy mieć różne przygody. Czasami zabraknie jedzenia, skręcimy kostkę, czy zgubimy drogę. Możemy trafić do lokacji, które nie są dla nas bezpieczne, dlatego musimy stosować różne techniki survivalu.

Na survivalu bardzo łatwo można się także skaleczyć. W tym poradniku pokażemy co zrobić podczas gdy skończą nam się opatrunki i chemiczne środki do odkażania ran, a mamy pod ręką kawałek szmatki czy bandaża oraz otaczającą nas naturę. Wtedy wystarczy użyć naturalnych leków używanych przez preppersów takich jak roślina babka. Najbardziej znanymi odmianami są babka lancetowata oraz babka szerokolistna. Na ranę ciętą i taka która nie ropieje najlepiej użyć babki lancetowatej.

Naturalne leki są wszędzie w okół nas, wystarczy tylko nauczyć się je dostrzegać. Prawdziwi preppersi poradzą sobie w kazdej sytuacji, ale dla tych, którzy chcą swoją wiedzę poszerzyć wystarczy ten prosty poradnik.

Dlatego jeśli nie wiesz co na ranę powinno się kłaść, to zobacz ten poradnik. Mam nadzieję, że przygotuje ona Was chociaż troszkę do survivalowych wypraw.

 

Do poradnika Jak sobie poradzić, gdy zabraknie leków przypisano następujące tagi:

survival techniki survivalu naturalne leki preppersi co na ranę roślina babka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sobie poradzić, gdy zabraknie leków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...