Jak sprytnie wykorzystać stare puszki - 5 sposobów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
6254 0

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

Po serii letnich upałów oraz imprezach oraz grillowaniu, z pewnością zalegają one w niejednym domu, piętrząc się w workach przy koszach na śmieci. Puszki to jedne z popularniejszych sposobów na picie piwa, napojów słodzonych czy konserw i gotowych produktów do spożycia, typu groszek czy fasolka. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zachowają one swoje właściwości, a przy tym nie stracą świeżości. Jeżeli jednak posiadamy zamiłowanie, jakim jest majsterkowanie, możemy postarać się wykorzystać je również jako materiał w naszych projektach.


Ten filmik przedstawia kilka sposobów na to, jak wykonać kreatywny recycling. Można stworzyć gadżety, które przydadzą się w domu i jednocześnie pozbyć się uciążliwych pozostałości po imprezach i spotkaniach w kameralnym gronie. Można wykorzystywać wszelkiego rodzaju puszki dostosowane do naszego projektu, warto również zachować ostrożność podczas pracy, ponieważ są to bardzo ostre przedmioty. Używać można również puszek po jedzeniu dla kotów i psów. Jeżeli lubimy przy tym majsterkowanie to z całą pewnością będzie to dla nas świetne, kreatywne wyzwanie.

Jednocześnie jest to doskonały sposób na recycling, ponieważ z raz użytych produktów, możemy stworzyć coś nowego, nie produkując przy tym niczego nowego, szkodzącego środowisku. Na dodatek wszelkiego rodzaju projekty DIY mają w sobie pewną prostotę i łatwość w naśladowaniu, ponieważ korzystają z potocznej wiedzy, którą trzeba jedynie usystematyzować. Ten filmik dodaje jeszcze czegoś do metody zrób to sam, a mianowicie: inspirację. Podpowiada, jak można przygotować i wykorzystać DIY do własnych potrzeb i cieszyć się zaskakującymi efektami.

Składniki:

  • Organizery na sztućce 0:36
  • Bębenki dla dzieci 1:11
  • Stojak na wino 2:15
  • Organizer na wstążki 3:08
  • Karna skarbonka 3:50

Do poradnika Jak sprytnie wykorzystać stare puszki - 5 sposobów przypisano następujące tagi:

majsterkowanie recycling puszki diy zrób to sam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprytnie wykorzystać stare puszki - 5 sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...