Jak stworzyć 5 świetnych ozdób świątecznych na zewnątrz

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
14175 0

Witamy Was serdecznie w dzisiejszym odcinku. Aby uniknąć przedświątecznej gorączki związanej z zakupami i z przygotowywaniem ozdób świątecznych, warto zakasać rękawy już teraz. Dziś pokażemy Wam kilka pomysłów na ozdoby świąteczne oraz dekoracje świąteczne do ogrodu, które nadadzą waszemu otoczeniu klimat świąt. Zobaczcie jakie patenty dla Was przygotowaliśmy wraz z dziewczynami z kanału "Sprytne Babki" Zapraszamy wszystkich do oglądania dzisiejszego odcinka i zachęcamy do wypróbowania dzisiejszych pomysłów. Zaraz po obejrzeniu dzisiejszego odcinka zerknijcie na wpadki z naszego planu nagrań. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w kolejnym odcinku :)

Aftersceny: https://youtu.be/G5CS-HF8qWE

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

DEKORACYJNE BAŁWANKI (0:24) To propozycja Moniki. Poznajcie technikę wykonania i dowiedzcie się jak łatwo je zrobić.

Matra pokaże Wam jak zrobić BETONOWE PREZENTY (1:36) Ta dekoracja świąteczna do ogrodu wygląda genialnie i jest bardzo prosta w wykonaniu.

Chcecie zobaczyć jak zrobić WIELKIE BOMBKI ŚWIĄTECZNE? (2:18) Martini Wam pokaże jak je zrobić wykorzystując do tego kilka rzeczy.

WIENIEC NA DRZWI (3:10) To świetna ozdoba świąteczna, która powinna być w każdym domu. Zobaczcie jak Madzia w bardzo prosty sposób go wykonała.

Natka zrobiła fantastycznie wyglądające OZDOBNE DONICZKI (3:59) i włożyła do nich malutkie choineczki. Zobaczcie efekt końcowy :) 

Do poradnika Jak stworzyć 5 świetnych ozdób świątecznych na zewnątrz przypisano następujące tagi:

technika ozdoby świąteczne wieniec na drzwi ozdobne doniczki dekoracje świąteczne do ogrodu wielkie bombki świąteczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć 5 świetnych ozdób świątecznych na zewnątrz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...