Jak szkolić dwa pieski na raz

Poradnik dodany przez: SundUA
6232 0

Zapewne dla każdego posiadacza najlepszego przyjaciela człowieka, chlubą byłoby pochwalenie się jakie sztuczki i komendy zna nasz pupil. Tresura psa to jednak nie takie proste zajęcie, a co dopiero kiedy mamy ich dwa! Jednak ten film pomoże wam w zrozumieniu tego jak szkolić psy i jak nauczyć psa nowych sztuczek.

Ekspresowy kurs szkolenia psów w tym filmie przeprowadzi dla was Katarzyna Biskup - youtuberka z kanału psologia, sama posiada dwa psy - Wektora i Hakera - oraz ogromne doświadczenie w obcowaniu ze zwierzakami. W tym klarownym filmie pokazuje wiele porad, które choć proste mogą okazać się bardzo pomocne podczas wychowywania psów. Kasia wyjaśnia skuteczne systemy nagradzania pupili i tego jak podchodzić do tresury psa.

Ważny jest, aby przede wszystkim wykazać się cierpliwością do psów co jednak po obejrzeniu tego filmu nie powinno być problemem. Mamy nadzieję, że uda wam się wytresować psy z pomocą tego filmu!

Tak samo jak ludzie każdy pies posiada inną osobowość i usposobienie. Rady w filmie są z tego powodu przedstawione w sposób uniwersalny tak, aby z łatwością można było dopasować sposób nauki do każdego psa. Świetnie sprawdza się na przykład system nagradzania pupila smakołykami za wykonywane komendy, ale i to nie jest jedyna rada co do wskazywania psu odpowiedniej drogi.

Oto link do kanału piesologia, na którym znajdziecie wiele innych porad, które przydadzą się zarówno do zrozumienia tego filmu jak i przy szkoleniu psów. LINK: https://www.youtube.com/channel/UC1QRiISnjvqpypkZYaZXkSg Znajdziecie tam więcej tego typu filmików dla fanów naszych czworonożnych przyjaciół. 

Do poradnika Jak szkolić dwa pieski na raz przypisano następujące tagi:

zwierzęta wychowywanie psa szkolenie psów tresura psa jak szkolić psy jak uczyć psa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szkolić dwa pieski na raz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...