Jak trenować siłę rąk w tańcu na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
2840 0

Taniec na rurze to dyscyplina, która staje się coraz bardziej popularna. Takie ćwiczenia tylko wydają się łatwe – tak naprawdę wymagają bardzo dużej siły i sprawności fizycznej. Obejrzyj film i sprawdź w jaki sposób należy ćwiczyć ręce, żeby wykonywać pozycje na rurze.

Film zawiera pomocne porady dotyczące ćwiczeń na ręce, które pomogą wzmocnić górne partie ciała. Siła rąk jest bardzo ważna w przypadku pole dance. Bez silnych rąk i ramion trudno wykonać podstawowe pozycje. Jednocześnie brak odpowiedniej siły w górnych partiach ciała będzie zwiększał ryzyko różnych kontuzji.

Taniec to nie tylko przyjemność, ale również sport, który doskonale wpływa na kondycję i pomaga w poprawieniu koordynacji ruchowej. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się pole dance. Jest to wyjątkowo widowiskowa dyscyplina, jednak jednocześnie taniec na rurze jest dosyć wymagający. Dlatego warto wiedzieć w jaki sposób trenować, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Siła rąk ma kluczowe znaczenie w przypadku pole dance. Niestety wiele kobiet zaniedbuje górne partie ciała w czasie treningu. Obejrzyj film i dowiedz się jak powinien wyglądać prawidłowy trening rąk, który nie tylko da efekty, ale także pozwoli zmniejszyć ryzyko bolesnych kontuzji.

W przypadku pole dance ogromne znaczenie ma prawidłowa technika ćwiczeń. Film tłumaczy w bardzo przystępny i dokładny sposób w jak wykonywać wszystkie ćwiczenia niezbędne trening rąkwe właściwy sposób. Dzięki temu będziesz mogła ćwiczyć samodzielnie w domu i bezbłędnie wykonać ćwiczenia na ręce, które wzmocnią ramiona, barki i nadgarstki. Film pokazuje również prawidłowe wykonanie podstawowych pozycji na rurze.

Do poradnika Jak trenować siłę rąk w tańcu na rurze przypisano następujące tagi:

taniec ćwiczenia na ręce taniec na rurze pole dance trening rąk siła rąk

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak trenować siłę rąk w tańcu na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...