Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów których nie widziałeś

Poradnik dodany przez: Cress6
1880 0

Wiele osób zastanawia się, czy istnieją porady które są w stanie ułatwić codzienne życie. Oczywiście okazuje się, że tak. Istnieją lifehacki, które warto jest zapamiętać, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy przydadzą się one w codziennym życiu. Jakiego typu diy szczególnie warto jest wykorzystać?
Jednym z dwudziestu patentów, o których wiele osób nie wie, jest to, iż niekoniecznie potrzebny jest korek, aby zamknąć butelkę. Również wykorzystanie w tym celu podwójnej warstwy bandaża może zatrzymać wypływ wody, pod warunkiem jednak, że nic nie będzie naciskać na wylot butelki. Bandaż należy zawiązać dość ściśle, tak, by ciśnienie nie mogło go wypchnąć.
Innym ciekawym patentem, który może być możliwy do wykorzystania, jest próba oddzielenia soli od pieprzu metodą diy. Okazuje się, że istnieją na to life hacks, a jednym z nich jest zastosowanie w tym celu odpowiednio naładowanego gumowego balonu. Wystarczy taki nadmuchany balon przyłożyć do pieprzu, by zaczął się on przyklejać do jego powierzchni.
Istnieją także porady dotyczące wykonywania różnego typu dekoracji diyTanie gadżety można wykonać między innymi z żelowych przezroczystych kulek oraz przezroczystych szklanych naczyń. W takim żelu można umieścić niemal dowolny przedmiot. Po zalaniu wodą przezroczystego naczynia przedmiot będzie wyglądał tak, jakby sam unosił się w wodzie.
Patenty na ułatwienie życia można wykorzystywać często również jako prezentację ciekawych zjawisk fizycznych i chemicznych. Jeśli ktoś ich nie zna z pewnością będzie zdziwiony efektami. 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów których nie widziałeś przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 20 patentów których nie widziałeś skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...