Jak ułatwić sobie życie – 3 triki z baterią

Poradnik dodany przez: longmmuns
6028 0

Do pierwszego triku diy z baterią konieczne jest wzięcie ośmiu piłeczek typu ping-pong, czterech nowych ołówków, czterech nakrętek od butelek pet, oraz dwa drewienka o długości czterech cali. Niezbędne są także cztery standardowe baterie typu AA. Pozwala to na wykonanie ciekawych life hacks. Konieczne jest podłączenie całości wykorzystując do tego celu standardowe gniazdo na baterie. Konieczne jest również zainstalowanie przełącznika. Na przyklejonych wcześniej sklejonych ze sobą nakrętkach od butelek konieczne jest zamontowanie dwóch silniczków małej mocy, które umożliwiają napędzanie wiatraczków. Ze wszystkich tych elementów można było uzyskać tanie gadżety w postaci własnych małych pływających statków.
Wykorzystując podobne zależności i stosując standardowe wentylatory można wykonać coś na wzór chłodziarki diy, na przykład do smartfona. W tym celu należy znać i wykorzystać prawo, które mówi o tym, jak powinny być ustawione wiatraczki w celu uzyskania przepływu powietrza. Aby wykonać tego typu chłodziarkę, niezbędne jest posiadanie czterech wiatraczków, plastikowych elementów o równych długościach, oraz dwóch gniazd na baterie.
Trzeci trik, który wykorzystuje porady dotyczące baterii ma na celu uzyskanie odświeżacza powietrza diy. W tym celu konieczne jest również posiadanie czterech baterii, jednego gniazda, przełącznika, wiatraczka, oraz plastikowego naczynia, które będzie można uzupełniać. W naczyniu konieczne jest wycięcie otworów, aby przepływ powietrza rzeczywiście mógł rozprowadzać zapach. Tego typu lifehacki są skierowane dla osób, które lubią zabawę ze stałym prądem i lubią wykonywać tego typu tanie gadżety

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 3 triki z baterią przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 3 triki z baterią skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...