Jak ułatwić sobie życie – 4 proste triki

Poradnik dodany przez: eryk3319
2306 0

Jeżeli lubimy majsterkowanie, to z całą pewnością ten filmik będzie dla nas bardzo przydatny. Znajdują się na nim cenne porady, których zastosowanie okaże się pomocne także w czasie wykonywania przyszłych projektów. Jak każdy dobrze przygotowany DIY, również i ten prezentuje krok po kroku etapu powstawania każdego z zaprezentowanych gadżetów.
Na początku pokazane zostaje zastosowanie, a następnie pojawia się omówienie konkretnych kroków. Ten DIY w przystępny sposób wprowadza również z tematykę związaną z elektroniką oraz jej praktycznym użytkowaniem na małą skalę. Zasilanie, które zostaje przymocowane do małego silniczka i podpierającej konstrukcji według tego prostego lifehacks, to efekt aplikowania podstawowej wiedzy, która od teraz znana jest także widzom. Takie tanie gadżety z pewnością przydadzą się każdemu konstruktorowi niezależnie od stopnia zaawansowania oraz rodzaju pracy – hobbystycznej czy bardziej profesjonalnej.
Pozostałe porady zawarte na filmiku dotyczą wykonania ruchomego statywu pod smartfon, wiatraczka, który produkuje bańki oraz ruchomego lasera jako zabawki dla zwierzaka.
Wszystkie te lifehacki wykorzystują podobny mechanizm, jaki został zaprezentowany na pierwszym przykładzie, jednak jego zastosowanie różni się od przyjętej koncepcji. Cały DIY przeprowadza nas przez proces montowania i sklejania w sposób przejrzysty i zrozumiały dla odbiorcy. W efekcie otrzymujemy cztery tanie gadżety o ciekawym zastosowaniu przydatne w domu, a także będące interesującym projektem do wykonania w czasie wolny, idealna propozycja na spędzenie popołudnia, kiedy brak innych zajęć. 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 4 proste triki przypisano następujące tagi:

elektronika porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 4 proste triki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...