Jak uporządkować stare konsole

Poradnik dodany przez: PogromcyNudy
4175 0

Jeżeli posiadamy w domu stare gry, a nie mamy miejsca czy przeszkadzają nam ciągnące się wszędzie kable, wtedy możemy skorzystać z pomysłu zaprezentowanego na tym filmiku. Choć powoli wychodzą z użycia, to jednak posiadamy sporo sentymentu, a taką konsolę chętnie wykorzystamy ponownie, nawet jeżeli już dawno wyszła ona z mody. Jeżeli lubimy stare gry ten pomysł z pewnością nam się spodoba.
Z desek wycinamy odpowiednie kształty, a następnie montujemy je w jedną całość, aby powstał dobrze nam znany automat. U jego podstawy umieszczamy wszystkie konsolę, a następnie podłączamy kable do sieci elektrycznej. Pozostaje nam tylko korzystać z dobrodziejstw tego rozwiązania i cieszyć się godzinami spędzonymi przy grze.
Zastosowana technika nie jest trudna do naśladowania. Wystarczy, że posiadamy odpowiednie narzędzia stolarskie, które możemy pożyczyć od sąsiada albo znajomego. Musimy jeszcze przygotować odpowiedni szkic, aby nadać całości odpowiednią formę, tzn. zmontować całość i wszystko gotowe. Nasza nowa szafka na gry będzie idealnie prezentowała się w salonie albo w pokoju gościnnym.
Takie eksperymenty w stylu retro z pewnością przypadną do gustu osobom, które chętnie grają i które posiadają w swoim garażu albo na strychu stare gry, które chętnie by znowu wykorzystali, ale nie mają gdzie ich schować w pokoju. W dodatku forma szafki będzie się podobała nie tylko dorosłym, ale też dzieciom, dając inspirację do eksperymentowania. Taka szafka może posłużyć także jako miejsce do przechowywania książek i zabawek albo innych materiałów. Wystarczy przystosować jej wymiary oraz wysokość półek do naszych potrzeb.

Składniki:

  • Zapraszam też do grupy o tematyce starych gier:
  • https://web.facebook.com/groups/lubiestaregry.egt/

Do poradnika Jak uporządkować stare konsole przypisano następujące tagi:

technika automat szafka retro konsolę stare gry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uporządkować stare konsole skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...