Jak usprawnić technikę tworzenia siatki kamuflażu

Poradnik dodany przez: FreakShow
15516 2

Jeżeli oglądacie filmy związane z modelarstwem i mieliście szansę zobaczyć odcinek na moim profilu w którym było o technice kamuflażu w modelarstwie za pomocą nakładania siatki to koniecznie trzeba zapoznać się z tym poradnikiem. A to dlatego, że siatka do kamuflażu tutaj jest przedstawiona w nieco ulepszonej wersji a co za tym idzie, łatwiej wam będzie wykonać kamuflaż w modelarstwie.

Na malowanie modeli jest wiele sposobów i nie ma jednego super idealnego z którego wszyscy korzystają. Poza tym, zawsze można coś ulepszyć, usprawnić i unowocześnić w technice nie tylko malowania i kamuflażu ale też ogólnie, w całym modelarstwie. 

Poradnik wcześniejszy o maskowaniu modeli i użyciu do tego siatki znajdziecie na profilu i tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KrQjktZFoSs

Kamuflaż w modelarstwie to co prawda głównie do wojskowych makiet się przydaje ale nie ma co ukrywać, że nie tylko. W końcu niektóre techniki znane z maskowania modeli wojskowych można wykorzystać np. przy postarzaniu obiektów i modeli w ogóle nie związanych z wojskowością. 

Do poradnika Jak usprawnić technikę tworzenia siatki kamuflażu przypisano następujące tagi:

modelarstwo maskowanie modeli technika kamuflażu w modelarstwie kamuflaż w modelarstwie siatka do kamuflażu malowanie kamuflaż

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usprawnić technikę tworzenia siatki kamuflażu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...