Jak zrobić logo Volkswagena

Poradnik dodany przez: TenKtoPuka
2689 0

Z drewna można zrobić wiele fajnych rzeczy, zwłaszcza jeśli w przydomowym warsztacie mamy kilka prostych narzędzi takich jak wyrzynarka włosowa. W tym filmie zobaczycie jak w prosty sposób wykonać bardzo ładne logo volkswagena, które później stanie się ciekawą ozdobą do zawieszenia na ścianie. Taką samą technikę można również wykorzystać do wykonania wielu innych podobnych elementów.

Wycinanie wzorów z drewna pozwala na samodzielne zrobienie wielu różnych interesujących elementów, na przykład dekoracji do wnętrza. Ten film pokazuje krok po kroku w jaki można zastosować tę technikę do własnoręcznego zrobienia loga volkswagena z drewna. Z filmu dowiesz się w jaki sposób wyciąć, pomalować oraz połączyć wszystkie elementy, żeby stworzyć efektowne logo.

Takie porady będą bardzo przydatne dla wszystkich osób, które lubią majsterkować, a także dla zainteresowanych modelarstwem. Jest to świetny pomysł na hobby, które pozwala nie tylko przyjemnie spędzić wolny czas, ale także rozwijać umiejętności manualne i techniczne oraz umożliwia zrealizowanie wielu ciekawych projektów. Modelarstwo pozwala robić naprawdę [/b]fajne rzeczy[/b] we własnym warsztacie. Bardzo pomocne są filmy zawierające porady oraz instrukcje, z których można się wiele dowiedzieć na temat właściwej techniki pracy.

Rzeczy z drewna doskonale sprawdzają się jako dekoracja wnętrza. Są również doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ wglądają wyjątkowo estetycznie. Samodzielnie wykonana drewniana ozdoba to upominek, który może sprawić bardzo dużo radości. Praca włożona w tworzenie takich elementów jest dla wielu osób źródłem dużej satysfakcji.

Fanpage Warsztatowo : https://www.facebook.com/officialwarsztatowo/

Grupa na FB : https://www.facebook.com/groups/1945446992439203/?source=create_flow

Strona na zamówienia : http://www.warsztatowo.ugu.pl/

Strona z szablonami : http://viid.me/qRFKzi  

Kanał twórcy szablonów : https://www.youtube.com/channel/UCorC3C6446IpHhjGG2-CxhA  

Moje szablony https://drive.google.com/open?id=0B4J6OLntRX09R3JfR0YxZEZvdGM

Szablony Minecraft : http://www.pixelpapercraft.com/

Kontakt : [email protected]

Inne strony z szablonami : http://www.papercraftsquare.com/ http://papercraft.wikidot.com/papercraft:ak-47 

Do poradnika Jak zrobić logo Volkswagena przypisano następujące tagi:

modelarstwo rzeczy z drewna fajne rzeczy logo volkswagena wyrzynarka włosowa wycinanie wzorów z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić logo Volkswagena skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...