Jak wiązać kable - 6 szybkich sposobów

Znalazł: Nem3zis
Źródło filmu: YouTube
92241 5

Wiązanie kabli wciąż nie jest doceniane i układamy kable byle jak. A przecież tyle naszych drogocennych sprzętów działa na kablach. Az szkoda by tego nie uporządkować. No i poplątane kable, które się wszędzie walają nie należą do fajnego widoku. 6 sposobów na zawiązywanie kabli powinno rozwiązać wasze problemy z kablami. Oprócz samego zawiązywania i organizowania przewodów zobaczycie też sposób na skracanie kabli. I nie mówimy tutaj o przecinaniu kabla tylko o takim świetnym sposobie wiazania, który ładnie nam skróci za długi kabel.

Niektóre z tych sposobów tez sprawdzą się w przypadku przewodów od słuchawek które jak wiemy potrafią się niemiłosiernie zaplątać. Sposoby wiązania kabli warto zobaczyć i wybrać sobie te które najlepiej się sprawdzą u was. Zrób wreszcie porządek z kablami, zawiąż je, co niektóre skróć i będziesz miał problem z głowy. Może już coś znaliście z tych pomysłów ale jeżeli macie problem z kablami i po prostu was wnerwiają, to zapraszam to tego zestawu sześciu porad.

Do poradnika Jak wiązać kable - 6 szybkich sposobów przypisano następujące tagi:

porady wiązanie kabli skracanie kabli problem z kablami zaplątane kable zawiązywanie kabli sposoby wiązania kabli skracanie kabla

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wiązać kable - 6 szybkich sposobów skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...