Jak wybrać najlepszy głośnik bluetooth do 100 zł

Poradnik dodany przez: 99problems
4550 0

Chyba większość mężczyzn kocha gadżety, zresztą to nic złego. Tak jak kobiety kochają buty, tak mężczyźni gadżety. Jednym z nich jest głośnik bluetooth. Jest on bardzo przydatny, dla osób, które uwielbiają słuchać muzyki, a dzięki temu, że jest to głośnik bezprzewodowy nie trzeba zmagać się z kablami. Głośnik bluetooth jest także świetnym pomysłem na prezent dla tych, którzy lubią gadżety. Co ważne taki prezent nie musi być wcale drogi, gdyż można znaleźć całkiem ciekawe głośniki bluetooth w niskiej cenie, koszt to tylko 100 złotych.

Przy wyborze głośnika bezprzewodowego warto zwrócić uwagę na wykonanie. Świetnie prezentuje się głośnik bezprzewodowy jb, który pomimo niskiej ceny wykonany jest bardzo starannie. Dodatkowo kolor czerwony nie jest pospolity i stanowi świetną ozdobę. Ciekawie prezentuje się też głośnik na bluetooth Blaupunkt w soczystym kolorze pomarańczowy, który jest dosyć niebanalny. Wykonany z mocnej i trwałej gumy. Ale jak wiadomo po za wyglądem i prezencją najważniejszy jest dźwięk.
Przecież głośnik na bluetooth ma nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim dobrze grać. Zatem dźwięk jest najważniejszy. Bądźmy szczerzy- 100 zł to niezbyt zawrotna kwota, ale mimo to niektóre głośniki bezprzewodowe mają całkiem czysty dźwięki. Zasadniczo tutaj wygrywa głośnik Manta, który ma czysty dźwięk, a ponadto również posiada membranę, zatem jest stosunkowo odporny na wodę. Jeżeli chcemy kupić taki gadżet najlepiej wybrać firmę Manta, gdyż cena jest naprawdę niska, a dźwięk czysty, również zasięg bluetooth jest wysoki, może nie taki sam, jak w głośniku bluetooth Sony, ale warto go zakupić.

Sprawdź naszą grupę:
https://www.facebook.com/groups/1777771478955203/  

Składniki:

  • JBL GO: https://goo.gl/wVJDV5
  • Creative: https://goo.gl/Zdsdc2
  • Manta: https://goo.gl/3tGNmf
  • Blaupunkt: https://goo.gl/nyD2vB
  • SCOUT BT: https://goo.gl/vziwiQ

Do poradnika Jak wybrać najlepszy głośnik bluetooth do 100 zł przypisano następujące tagi:

gadżety głośnik bluetooth głośnik bezprzewodowy głośnik na bluetooth głośnik bezprzewodowy jbl głośnik bluetooth sony

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybrać najlepszy głośnik bluetooth do 100 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...