Jak wykonać 5 świetnych dekoracji na ścianę

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.10.2017 / 17:00
  • Odsłony: 1 759
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

SprytneBabki

Do poradnika jak wykonać 5 świetnych dekoracji na ścianę przypisano następujące tagi:

Istnieje wiele ciekawych i bardzo pomysłowych dekoracji na ścianę, które zaskoczą swoją oryginalnością. Wiele osób zastanawia się, co na ścianę, jakie ozdoby można wykorzystać, żeby ożywić wnętrze? Z tego filmu dowiesz się w jaki sposób samodzielnie przygotować takie dekoracje do domu.

Dekoracje DIY to projekty, które dostarczają dużo satysfakcji, a także dobrej zabawy, jednocześnie pozwalają na stworzenie fajnych przedmiotów do wykorzystania w domu. W filmie pokazano w jaki sposób wykonać nietypowe ramki na zdjęcia, dzięki którym zaprezentujemy fotografie w interesującej oprawie. Ramki nie muszą być nudne – możemy nadać im naprawdę interesującą formę przy pomocy zwykłych foremek do pieczenia, które znajdą się w każdej kuchni. Kolejny nietypowy pomysł na dekoracje do domu to fantazyjne wzory na ścianach, które możemy zrobić samodzielnie przy pomocy dekoracyjnej taśmy klejącej. Zrób to sam i zobacz jak łatwo, w ciągu kilku chwil całkowicie odmienisz wygląd pokoju, na przykład salonu, sypialni lub kuchni.

Pusta ściana jest nudna i nieciekawa. Z poradnika dowiemy się jak wykonać wiszący kwietnik z osłonek na doniczki – taki kwietnik to nie tylko oryginalna dekoracja, ale także świetny sposób na hodowanie roślin w małym pomieszczeni, w którym nie ma miejsca na stojak na doniczki. Technika przy tym projekcie jest bardzo prosta i wymaga jedynie zastosowania wiertarki. Do zrobienia ciekawych ozdób wbrew pozorom nie potrzeba dużych zdolności plastycznych ani artystycznych. Dzięki prosty instrukcjom i ciekawym pomysłom każdy wykona dekoracje DYI do swojego domu oraz sprawi, że pusta ściana nabierze życia i przestanie być tak bardzo monotonna i nudna.

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Spis pomysłów z tego odcinka i czasówka:

RAMKI Z TACEK 0:25

DEKORACJE Z TAŚMY 1:09

WISZĄCY KWIETNIK 1:52

SERCA Z PUZZLI 2:30

DESZCZOWA CHMURKA 3:09

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 5 świetnych dekoracji na ścianę skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków