Jak wykonać dużego 40 cm anioła z masy solnej

Poradnik dodany przez: Daga79
16893 0

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić pewien sposób na zabawę w modelarstwo. Nie będzie to nic nowego i odkrywczego, ponieważ wykorzystamy masę solną, ale za efekt może być wspaniały :). Masa solna i ozdoby z niej wykonane są bardzo popularne, a do tego różnorodność ich wzorów jest przeogromna. Najbardziej ogranicza Nas jednak wyobraźnia :). Figurki z masy solnej mogą być różnych rozmiarów, ale najczęściej nie są one duże.  Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak wykonać Anioła z masy solnej. Nie będzie to jednak mała figurka, bo będzie liczyła aż 40 cm. Nasz Anioł z masy solnej na pewno zostanie zauważony z racji swojej wielkości.

Anioł z masy solnej będzie doskonałą ozdobą na świątecznym stole. Może posłużyć także jako dekoracja pod choinką lub jeśli ktoś będzie bardzo chciał, to na choince :).

Takie zabawy modelarskie mogą przynieść wiele radości szczególnie kiedy wykonujemy je ze swoją pociechą :). Dlatego jeśli macie chęć, to szczerze polecam używanie masy solnej w takich wypadkach. Będzie to nie tylko świetna zabawa, ale i ozdoba:).

Do poradnika Jak wykonać dużego 40 cm anioła z masy solnej przypisano następujące tagi:

modelarstwo masa solna figurki z masy solnej anioł z masy solnej masa solna ozdoby masa solna aniołki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać dużego 40 cm anioła z masy solnej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...