Jak wykonać e-hulajnogę za 600 zł

Poradnik dodany przez: Zgrzewka
18439 0

Jeżeli posiadamy w sobie żyłkę majsterkowicza, to z pewnością tutorial pokazujący, jak przerobić zwykłą hulajnogę, będzie dla nas inspirującym projektem. Na zaprezentowanym wideo wyjaśnione zostały takie zagadnienia, jak elektronika, połączenia i zasilanie oraz metody ich łączenia i efektywnego wykorzystywania.
Dzięki temu poradnikowi majsterkowanie będzie znacznie łatwiejsze, a nasza tradycyjna hulajnoga zyska nowe życie. Powinniśmy także zadbać o to, żeby mieć odpowiedni sprzęt do wykonania wszystkich elementów oraz przerobienia już istniejących.
Idealnie będzie się do tego celu nadawał hoverboard, który doda stabilności i wytrzymałości całej konstrukcji. Następnie musimy zająć się innymi podzespołami, zebrać wszystkie materiały, na koniec przygotować akumulator.
Jest to z pewnością projekt nieco ambitny, jeżeli nie posiadamy większego doświadczenia w majsterkowaniu, jednak nasza pierwsza hulajnoga elektryczna z pewnością da nam dużo satysfakcji i, kto wie, może obudzi w nas wynalazcę albo przyszłego elektronika.
Warto, żebyśmy nasze majsterkowanie rozpoczęli od solidnego przygotowania fundamentów, nawet gdy mamy już doświadczenie w tego rodzaju projektach. Nigdy nie wiadomo, kiedy zawiedzie nas wiedza o tym, jak działa elektronika.
Koszty stworzenia takiego wynalazku nie przekraczają pięciuset złotych, co z pewnością jest dobrą wiadomością, zwłaszcza w porównaniu z kosztami, jakie trzeba zainwestować, żeby nowa hulajnoga elektryczna była w naszym posiadaniu.
Zatem, gdy lubimy i cieszymy się wszelkiego rodzaju elektronicznymi DIY znalezionymi w Internecie i mamy fundusze, to możemy w prosty sposób stworzyć taką ciekawą i oryginalną hulajnogę.

Wesprzyj kanał : https://tipanddonation.com/karolmaster127

Na kod BgAuMotor otrzymacie 12% rabatu na sterownik !

Składniki:

  • Kontroler : https://www.banggood.com/350W-36V48V-Brushless-Controller-For-Scooter-E-bike-WithWithout-Hall-Sensor-p-1066609.html?p=T8240123352695201807&utm_campaign=23352695&utm_content=3312
  • Silnik od hoverboarda 6.5 cala: https://allegro.pl/kolo-silnik-do-hoverboard-mini-segway-i7489428494.html
  • Ogniwa Sony VTC5 : https://allegro.pl/ogniwo-li-ion-us18650vtc5-2-6ah-30a-koncowki-serii-i7384003506.html

Do poradnika Jak wykonać e-hulajnogę za 600 zł przypisano następujące tagi:

elektronika majsterkowanie akumulator hulajnoga hoverboard hulajnoga elektryczna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać e-hulajnogę za 600 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...