Jak wykonać iluzję z tajemniczą tubą

Znalazł: Goniat
Źródło filmu: YouTube
32625 0

Sekrety iluzji nieraz okazują się bardzo przebiegłe i proste zarazem Tajemnice iluzji, nawet tych największych to często nie jest coś skomplikowanego. Szkoda, ze prawdziwa magia nie istnieje a wszystko co widzimy to po prostu sztuczki magiczne. Jednak trzeba przyznać, że fajnie sie ogląda zarówno znane sztuczki magiczne jak i nowe triki i iluzje optyczne, które szczególnie potrafią zamieszać w naszym umyśle. 

Sztuczki krok po kroku i oczywiście nauka sztuczek nie jest taka prosta jak się wydaje. Znając sekret sztuczki magicznej albo iluzji optycznej musimy jeszcze dopracować całe nasze show i ruchy aby wykonać bezbłędnie pokaz. To tak jak z odbijaniem piłeczki od paletki. Każdy zna zasadę ale tylko nieliczni potrafią odbijać ją dziesiątki razu bez jej opuszczenia. 

Jeżeli chodzi o tajemniczą tubę to super jest tutaj pokazane, że bez efektów specjalnych i w jednym ujęciu można zaprezentować coś całkiem magicznego. Chociaż na pewno nie jest to takie aż łatwe na jakie wygląda na filmie.

Do poradnika Jak wykonać iluzję z tajemniczą tubą przypisano następujące tagi:

iluzje nauka sztuczek iluzja optyczna sztuczki magiczne sekrety iluzji iluzja sztuczki tajemnice iluzji nauka iluzji sztuczki krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać iluzję z tajemniczą tubą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...