Jak wykonać ozdobną kulę kusudama venus

Poradnik dodany przez: Travinski
28410 0

Ozdobne kule z papieru to można powiedzieć osobna dziedzina w origami modułowym. Wyjątkowo ładne dekoracje z papieru mozńa wykonać samemu jeśli tylko ma się umiejętności i cierpliwość. Dzięki poradnikom wideo także i ty możesz mieć u siebie tego typu ozdoby z papieru.

Ozdobna kula kusudama venus składa się w sumie z 38 elementów a model tego projektu to segmenty połączone ze sobą nitką. Wykonanie tego pomysłu daje dużo satysfakcji, ponieważ tego typu ozdoby z papieru mogą być ciekawym pomysłem na wystrój w mieszkaniu. dodatkowo, wykonując nieco mniejszą kulę tego typu można wykorzystać takie dekoracje z papieru jako bombki na choinkę. 

Ozdobna kula z papieru i tego typu podobne projekty są w origami modułowym bardzo popularne. Trudność ich wykonania  jest różnorodna. Są bardzo skomplikowane wzory i złożenia i są też proste przykłady takich ozdób. Z papieru można wykonać bardzo wiele rzeczy i kula kusudama venus to jedna z nich. Zapraszam do filmu i do wykonania tego pomysłu we własnym zakresie

Do poradnika Jak wykonać ozdobną kulę kusudama venus przypisano następujące tagi:

origami origami modułowe kula origami ozdoby z papieru dekoracje z papieru ozdobna kula z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać ozdobną kulę kusudama venus skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...