Jak wykonać ozdobną różę z kręciołów

Poradnik dodany przez: omglolita
22786 0

W tym poradniku zobaczycie stworzenie tzw. kręciołów z motywem róży które po połączeniu w rozetę będą mogły być piękną ozdobą wieczka pudełka. Natomiast jeżeli zrobimy dwie rozety to stworzymy piękną kulę kwiatową kusudama. 
Zarówno rozeta jako ozdoba np. pudełka na prezent czy cała, zamknięta papierowa kula z motywem kwiatowym to piękne dekoracje z papieru które można wykonać samemu. Szczególnie świetnie wygląda kula kwiatowa którą otrzymujemy po połączeniu dwóch rozet. 

Ozdoby z papieru to bardzo tani i jednocześnie bardzo ładny pomysł na ozdoby do domu i też na święta. W końcu taka kula kwiatowa może spełniać rolę bombki na choinkę. Można ją zrobić w jednym kolorze w w dwóch lub więcej. 
Moduły z którego jest wykonany ten pomysł zaczynają się od kwadratowych kartek, które przeobrazimy w moduły które będziemy łączyć w rozetę.

W dziale Origami znajdziecie też inne pomysły na kule kwiatowe które także sprawdzą się jako ładne dekoracje. A poradnik pochodzi z tego bloga: monikaiorigami.blogspot.com

Składniki:

  • Kwadratowe kartki papieru

Do poradnika Jak wykonać ozdobną różę z kręciołów przypisano następujące tagi:

origami kula origami ozdoby z papieru papierowe ozdoby dekoracje z papieru kula kwiatowa ozdobna kula z papieru papierowa kula

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać ozdobną różę z kręciołów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...