Jak wykonać sztuczkę z kartami - Odliczanie

Poradnik dodany przez: Luven
16983 0

Moi drodzy ... ja tam dałem się mocno zaskoczyć kiedy zobaczyłem tą sztuczkę z kartami. A potem drugi raz, kiedy zobaczyłem sekret sztuczki. Wyjątkowo udany pokaz i wyjątkowo dobra sztuczka karciana. Polecam każdemu kto lubi tego typu rzeczy i kto lubi poznawać sekrety różnych trików, nie tylko tych związanych z kartami. Nauka sztuczek tak naprawdę nie jest taka trudna i najtrudniej jest znaleźć coś dobrego, coś dzięki czemu zaskoczysz maksymalnie widzów i coś co po prostu będzie odlotowe. 

No ale też jednocześnie wykonanie danej sztuczki z kartami musi być w miarę proste. Raczej takie triki do których są wymagane specjalne rekwizyty albo specjalne, odpowiednio przygotowane i drogie talie kart odpadają. To już inny poziom i mi się osobiście kojarzy już bardziej z technika niż z magią. Ale co kto lubi. tutaj nic takiego specjalnego nie występuje. Ot po prostu potrzebujecie zwykłą talię kart. 

Proste sztuczki z kartami są super a to jedna z nich i do tego z dokładnym wyjaśnieniem. Zapraszam

Składniki:

  • Talia kart

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z kartami - Odliczanie przypisano następujące tagi:

karciane nauka sztuczek sztuczki z kartami sztuczki karciane sekrety sztuczek proste sztuczki z kartami karty sztuczki sztuczki karciane z wyjaśnieniem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z kartami - Odliczanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...