Jak wykorzystać stare rzeczy - kompresor z lodówki

Poradnik dodany przez: Neverlander
10015 0

Cześć,

zastanawialiście się kiedyś, jak zrobić kompresor z lodówki? Gotowe rozwiązania pod postacią dostępnych w sklepie kompresorów potrafią skutecznie odchudzić nasze portfele. Jest jednak na to sposób. Ostatnio popularny jest tak zwany recycling, czyli drugie życie starych rzeczy, albo jak ktoś woli pomysłowe sposoby na wykorzystanie starych rzeczy. Dzięki zabraniu za starej lodówki sprężarki i przerobieniu jej na kompresor pozwolimy na nowe życie starych rzeczy. A za to z pewnością podziękuje nam środowisko, a więc miło ćwierkające ptaszki, krystaliczne czysta woda, czy piękne lasy pełne dzikiej zwierzyny. To chyba lepsza wizja niż zamienianie naszego świata na śmietnisko, prawda?:) A właśnie dzięki takim patentom, jak ponowne wykorzystywanie starych i zużytych przedmiotów, uda nam się uniknąć ilość produkowanych śmieci, a tym samym ich zalew na naszej pięknej planecie. Powodzenia i spróbujcie sami! Jasne, że jest to trudniejsze niż pojechanie po gotowy produkt do śmieci, ale nie dość, że jest ekologiczne, to jeszcze pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

To bardzo proste i przydatne rozwiązanie jak zrobić coś z niczego. Wystarczy posiadać lub skombinować starą lodówkę (o co nie jest tak trudno) i już możemy się zabierać za zrobienie sprężarki. Pamiętajcie, że możecie to wykonać samodzielnie. Taki kompresor z lodówki z pewnością pozwoli Wam na zaoszczędzenie masy kasy a przy okazji jest to również pomysłowy sposób na wykorzystanie starych rzeczy/ zrobienie drugiego życia starych rzeczy.

Dzięki za oglądanie naszego wideoporadnika, mamy nadzieję, że wcielicie zawarte w nim informacje i wskazówki do swojego życia. Powodzenia i do zobaczenia w kolejnych odcinkach, trzymajcie się!

Do poradnika Jak wykorzystać stare rzeczy - kompresor z lodówki przypisano następujące tagi:

technika jak zrobić kompresor nowe życie starych rzeczy kompresor z lodówki pomysłowe sposoby na wykorzystanie starych rzeczy drugie życie starych rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać stare rzeczy - kompresor z lodówki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...