Jak wykorzystać temperówkę na 5 ciekawych sposobów

Poradnik dodany przez: eryk3319
6094 0

Siemanko!

Kojarzycie przybór szkolny, który przeważnie nosiliście w piórniku? :) Nie mówię o ściągach :D. Chodzi mi o temperówki. Każdy ich używał, niektórzy mieli bardziej wypasione, inni troszkę mniej, ale funkcja była ta sama. Dzięki niej ostrzyliśmy swoje ołówki i kredki.

Ale klasyczne zastosowanie to zdecydowanie za mało dla tego sprytnego szkolnego przyboru :). Właśnie dlatego postanowiłem pokazać Wam nie jeden lifehack, nie dwa lifehacki, ale pięć ciekawych sposobów na wykorzystanie temperówki.

A to krótki spis treści:

- Pierwszy sposób, to szczypce, które przez cieniutkie ostrza na końcach mogą przy okazji lepiej zbierać i skubać :). Zaraz zobaczycie o co mi chodzi :). 

- Drugi sposób, to pudełeczko po tic tacach, do którego mocujemy zwykłą temperówkę i mamy pojemniczek, do którego wpadają odpadki. 

- Kolejny patent przyda się domorosłym elektrykom, którzy dzięki niemu będą mieli bardzo sprawnie działającą obieraczkę do kabli. Przyda się z pewnością :). 

- Czwartym patentem jest wielozadaniowy nożyk, prawie tak ostrym i precyzyjny jak skalpel.

- Piąty sposób, to nic innego jak dwuostrzowy nożyk 2.0 :). 

Kilka nietypowych porad życiowych związanych z temperówką do ostrzenia ołówków. Zobaczycie jakie to jest świetne :).

Moim zdaniem są to bardzo fajne rzeczy do zrobienia w domu, dzięki którym rozwiniecie swoją wyobraźnię, a także zdolności manualne :). W końcu fajne pomysły można wykorzystywać we wszystkich miejscach i na każdym polu :). 

 

↓↓↓ROZWIŃ OPIS↓↓↓

Zaznacz DZWONEK żeby dostawać wszystkie powiadomienie z mojego kanału. Jeśli nie subskrybujesz, to najwyższa pora nacisnąć guziczek, który sprawi, że moja praca będzie doceniona :). Będę wiedział, że nie znikam w czeluściach portalu :). 

 

Do poradnika Jak wykorzystać temperówkę na 5 ciekawych sposobów przypisano następujące tagi:

temperówki lifehack lifehacki fajne rzeczy do zrobienia w domu fajne pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać temperówkę na 5 ciekawych sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...