Jak wykorzystać trytytki na 9 ciekawych sposobów

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 09.03.2017 / 08:00
  • Odsłony: 4 509
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

eryk3319

Do poradnika jak wykorzystać trytytki na 9 ciekawych sposobów przypisano następujące tagi:

9 lifehacków i sposobów na zastosowanie opasek zaciskowych tzw. trytytek. 

 

Cześć! Zastanawiacie się czasami jakie są fajne rzeczy do zrobienia w domu? Większość lubi takie, które można wykonać z przedmiotów dostępnych pod ręką. My staramy się sprostać wymaganiom jakie stawiają nam Widzowie i udostępniać poradniki, które są dla nich jak najbardziej trakcyjne! Od teraz słowo lifehack nabierze innego znaczenia!

Trytytki, znane także jako zipperki to nic innego jak opaski zaciskowe, które są wszechdostepne. Autor internetowego poradnika pokazuje proste zastosowania tego przedmiotu, które ułatwią codziennie życie Widzów! Jest to dziewięć prostych sposobów na to jak ze zwykłej plastikowej opaski zaciskowej uczynić niespotykaną rzecz! Oto przykłady:
1) Trytytka to doskonałe narzędzie, którym można przymocować telefon do własnej ładowarki. Idealne sprawdzi się, gdy nie masz obok podłoża!
2) Zipperka może zostać wykorzystana do robienia baniek mydlanych. Stwórz roztwór z płynu do mycia naczyń i użyj do niego naszego przedmiotu.
3) Chcesz zrobić fotkę z samowyzwalacza? ;) Zrób z opaski zaciskowej oryginalny statyw!
4) Przedmiot może zostać wykorzystany również jako blokada do zapalniczki. Od teraz nic już się nam niepotrzebnie nie wdusi w kieszeni.
5) Nie ma nic bardziej męczącego niż ciągłe przecinanie taśmy podczas pracy. Stwórz za pomocą zipperki wystrzałową końcówkę do przecinania taśmy klejącej.
6) Masz pod ręką złe narzędzia? Wykorzystał trytytkę do odkręcania!
7) Jeden patent z wykorzystaniem opaski i zapalniczki już się pojawił, teraz czas na kolejny! Opaska jest w stanie posłużyć jako dobra blokada do zapalniczki.
8) Opaski zaciskowe mogą ułatwić również wiercenie - sprawdźcie to!
9) Stwórz doskonałą szczytówkę do wędki podlodowej za pomocą zipperki

Kategoria: Majsterkowanie > Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać trytytki na 9 ciekawych sposobów skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków