Jak wymienić głowicę ceramiczną w baterii stojącej

Poradnik dodany przez: Benga
58702 5

Cieknący kran w każdym domu to problem i rzecz którą trzeba jak najszybciej naprawić. Szkoda wody i szkoda nerwów. A przyczyn problemów na pewno jest więcej niż tylko głowica ale jeżeli już okaże się, że u Ciebie też trzeba wymienić głowicę ceramiczną to ten poradnik będzie ogromnie przydatny.

A i jeszcze jedno. Wiele osób do takich spraw dzwoni po hydraulika. Nie jest to zły pomysł ale warto spróbować samemu zabrać się za naprawę kranu. Jak nie dasz rady to wtedy zadzwoń. No i nie ma też co na szybko kupować całej baterii, bo zazwyczaj jest tak, że tylko jeden element jest do wymiany a nie całość. 

Zobacz jak wymienić głowicę baterii stojącej zlewu i na tym przykładzie też od razu zobaczysz jak wygląda wszystko "w środku" kranu. Jeżeli nigdy nie musiałeś działać na tym polu to uwierz, że prędzej czy później to Cię spotka. W końcu cieknący kran to coś co czeka każdego :) Tak jak np. awaria auta. No po prostu takie rzeczy się zdarzają i sami możemy im zaradzić jeśli tylko chcemy się tego podjąć

Do poradnika Jak wymienić głowicę ceramiczną w baterii stojącej przypisano następujące tagi:

porady cieknący kran naprawa kranu naprawa baterii w zlewie wymiana głowicy ceramicznej jak wymienić głowicę w baterii

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić głowicę ceramiczną w baterii stojącej skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...