Jak wyremontować sypialnię – odjechane pomysły do 2000 zł

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2114 0

Nasza sypialnia czasami potrzebuje renowacji, stąd też zastanawiamy się, w jaki sposób urządzić ją tak, aby wyglądała naprawdę dobrze, przestronnie i nie pochłonęła większości naszych oszczędności. Właśnie w tym momencie ten filmik będzie dla was nieocenioną pomocą. Zaprezentowana jest na nim mała sypialnia, która przechodzi gruntowaną metamorfozę, łącznie z zakupem nowych mebli, wykonaniem samodzielnie własnych półek a także kreatywnymi rozwiązaniami dla czworonoga.

Taki remont domu jest w stanie przysporzyć nie lada kłopotów, jednak z prostymi instrukcjami zawartymi na tym filmiku, możemy się przekonać, że jest to bardzo łatwe i nie wymaga zbyt wielu materiałów, jedynie odrobiny sprytu i fachowych narzędzi stolarskich. Sypialnia nowoczesna zazwyczaj przygotowywana jest w kolorystyce stonowanej, relaksującej i dobrze oświetlonej. Dlatego też na filmiku pokazany jest właśnie taki sposób na jej urządzenie.

Każda sypialnia może zostać przygotowana z pomocą wybranej przez nas metody, jednak dobrze jest wiedzieć, że istnieją również inne pomysły, dzięki którym można urozmaicić jej wnętrze. Zwłaszcza, gdy planowany remont pochłania już większą część naszego czasu i nie pozostaje nam go zbyt wiele na eksperymenty czy zwyczajnie nie posiadamy w sobie zmysły twórczego, ale wiemy, jak posługiwać się narzędziami stolarskimi, a zbliżają się urodziny żony.

Warto jednak pamiętać, żebyśmy zachowali ostrożność, jeżeli w naszych przyszłych planach znajduje się wszelkiego rodzaju budowa i remonty, ponieważ może się okazać, że będziemy potrzebowali bardziej fachowej pomocy, a o tak z pewnością trzeba zadbać na kilka, kilkanaście dni przez rozpoczęciem prac. Dobrze jest więc zorientować się, czy w danym czasie dostępni będą określeni specjaliści.

ZOBACZ ODCINEK NR 2 I WYGRAJ 2000 ZŁ: https://youtu.be/n3HMzbVowrA

My w social media: http://5sposobowna.tv/social

Składniki:

  • MALOWANIE ŚCIANY 0:58
  • PSZCZELE PÓŁKI 2:06
  • - deski 25x9 cm cięcie pod kątem 60 stopni
  • PODŚWIETLENIE ŁÓŻKA 2:47
  • WYRASTAJĄCE Z PODŁOGI SZAFKI 4:03
  • - Mała półka: 40x50x35 cm; płyta 40x35 kąt 15 stopni
  • - Duża półka: 50x60x35 cm; płyta 60x35 kąt 15 stopni
  • POSŁANIE DLA PSA 5:00
  • - wysokość 50 cm kąt spadu dachu 45 stopni
  • - deski po bokach: wys. 2x (8x45 cm); 1x (8x49 cm)

Do poradnika Jak wyremontować sypialnię – odjechane pomysły do 2000 zł przypisano następujące tagi:

remont sypialnia budowa i remonty mała sypialnia remont domu sypialnia nowoczesna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyremontować sypialnię – odjechane pomysły do 2000 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...