Jak zabezpieczyć elementy przed malowaniem

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
10945 0

Malowanie ścian czeka praktycznie każdego. Kiedyś będzie trzeba odświeżyć nasze wnętrze. Nie możemy jednak zapomnieć o bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o zabezpieczaniu wystających ze ściany elementów? Bo ile razy przy remoncie pokoju zdarzyło Wam się zamalować jakieś wkręty, czy haczyki? Niby nie jest to problem, ale kiedy trzeba je wykręcić, to już się on pojawia. Zapaćkane farbą wkręty bardzo trudno jest wykręcić.

Dlatego dzisiejsze porady majsterkowicza będą kręciły się w okół tego zagadnienia. Pokażemy Wam jak ułatwić sobie remont pokoju, czy mieszkania.

Poradę, którą Wam zademonstrujemy bardzo łatwo jest wykonać. Potrzebna będzie jedynie wazelina techniczna oraz ręcznik papierowy. Wystarczy, że Wazelinę nałożycie na miejsce, którego nie chcecie pomalować. Dzięki temu farba nie będzie przywierała do powierzchni elementy. Po malowaniu wystarczy ją zetrzeć.

Takie lifehacki z pewnością ułatwiają, a co najważniejsze przyspieszają pracę. Jeśli nie w tej chwili, to w późniejszym czasie na pewno. 

Do poradnika Jak zabezpieczyć elementy przed malowaniem przypisano następujące tagi:

porady malowanie ścian lifehacki porady majsterkowicza porady malowanie remont pokoju

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zabezpieczyć elementy przed malowaniem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...