Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #4 - Reversy

Poradnik dodany przez: Maceki
2913 0

Siemanko,

któż z Was nie chciałby zostać królem beatu i zapanować nad parkietem? No chyba nie ma takich, którzy nigdy o tym nie marzyli ;) Podstawowy problem z tym jest taki, że najpierw musisz wydać masę kasy na sprzęt, a później targać go ze sobą na każdą imprezę i szukać prądu. A gdyby można było inaczej? Wyobraź sobie, że stajesz się samowystarczalną fabryką bitów, którą ogranicza jedynie kreatywność, a wszystkie dźwięki pochodzą wprost z paszczoszczęki znanej niektórym również jako otwór gębowy. Brzmi zachęcająco? Zapraszam Cię do wstąpienia do niesamowitego świata beatboxu. Nauka tego tajemnego rzemiosła wcale nie jest trudna. Dzięki naszym wideoporadnikom uda Ci się to bez żadnego większego problemu. W dzisiejszym, czwartym odcinku naszej serii zajmiemy się czymś, bez czego trudno wyobrazić sobie oręże doświadczonego ustowego beatmakera, a mianowicie dźwiękami do tyłu, znanymi również jako reversy. Chcesz wiedzieć, jak wykonać takie dźwięki w beatbox? Zapraszamy Cię do obejrzenia naszej najnowszej produkcji, w której tłumaczymy wszystko krok po kroku!!!;)

Bitem Na Pysk to seria poradników na temat nauki Beatbox'u, pełna sztuczek i wskazówek na temat tworzenia tego odłamu muzyki Hip- Hop'owej. Zapraszam na lekcje! W tym filmie poznamy tajniki tworzenia dźwięków od tyłu na podstawie Hi- Hat' a. Sprawdź to!

Wielkie dzięki za oglądanie naszego dzisiejszego poradnika! Mam nadzieję, że zostaniecie z nami i wspólnie będziemy poznawać tajniki tej niesamowitej sztuki. Do zobaczenia!

Mój Fejsbuk: https://www.facebook.com/SkunerEntertainment

Mój Livestream: http://www.hitbox.tv/Skunerr

Do poradnika Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #4 - Reversy przypisano następujące tagi:

beatbox nauka beatboxu beatbox nauka dźwięki w beatbox reversy dźwięki do tyłu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #4 - Reversy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...